| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-mi intrebarea cat de cat stupida dar vi se pare ca sunt urata? Uitati-va la poza de profil...sunt model in Spania totusi si prezint pentru case de moda importante si vin iarna acasa in Romania.
O fosta prietena de aici m-a invitat sa bem un suc iar ea a venit cu noul sau grup de prieteni. Unul din amicii prietenei mele mi-a spus ca totusi cum pot sa ies din casa cu fata asta pe care o am... M-am simtit un pic prost si eu care ma credeam totusi oarecum frumoasa acum nu prea mai am incredere in mine...
Deci ce credeti...sunt urata? Cariera mea e intr-o perioada foarte buna si toata lumea imi spune ca sunt frumoasa dar ]...Parerea voastra care e?
Multumesc pupici! Si scuzati categoria!

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Badaran de Galati! Habar nu are sa se comporte cu o fata, pe care o cunoaste si de putin timp. Cred ca spaniolii sunt "in gat " dupa tine,, si necioplitul de "Badalan", de "Catanga". Si eu am locuit in galati, in Tiglina 3.

| Nextone a răspuns:

Nu esti urata.Lasa-l in pace pe acel baiat, asa sunt unii arunca cu vorbe aiurea.Fi fericita ca esti apreciata de persoane mult mai importante decat el, daca el nu te palce asta este nu poti fi placuta de toata lumea!happy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ateva-din/

:)) Parca aveai 11 ani si erai plata. Ai devenit model in Spania peste noapte?

| Maria123 a răspuns:

Nici macar fata nu cred ca e laughing

| ilegale a răspuns:

Haha laughing E fake pozawinking. sa inteleg ca nu aveai altceva mai bun de facut. Sau daca totusi ai aceasta problema pune o poza reala!

| FAQ1 a răspuns:

La ala ii place de tine laughing) nu esti urata, esti chiar frumoasa dupa mine, nu iti pierde increderea, si nu lua in seama tot ce zice orice fraier, is 2 posibilitati : ori ii place de tine, ori ii ciuda ca el / ea nu arata asa bine

| dudutm a răspuns:

Esti frumoasa, stai linistita. Si totusi n-ai pocnito pe aia?

| lauru a răspuns:

Robby, nu ti-ai dat seama ca acel cineva chiar te placea foarte mult dar e prea prost si prea increzut. a vrut sa iti atraga atentia si in acelasi timp sa isi creeze o anumita superioritate asupra ta.si probabil ca ceva totusi nu i-a placut la tine, dar nu aspectul tau, cu siguranta. ori l-ai ignorat si i s-a parut ca esti cu nasul pe sus, ori ai facut vreo afirmatie care l-a deranjat, etc.nimeni nu spune vorbele astea pur si simplu doar dintr-o mare sinceritate.

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Printre intrebarile tale a fost o fraza gen"sunt fata si am 11 ani"...acum esti model in Spania?happy