| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.scuze d categorie. ce credeti sau mai bine cum credeti ca ar terbui sa se comporte un adolescent de 17 ani?straight face. ma refer activitati si alte lucruri...

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Trebuie sa ai gagica si sa faci sex cu ea, sa te imbetzi cu baietii in oras, sa mergi la party etc etc

| baru a răspuns:

Sall. Sa faca ce-i dicteaza inima. Dar, sa nu uite de cei sapte ani de acasa. In rest, traieste cu intensitate, fiecare clipa a vietii. Pa!

| fello18 a răspuns:

Sa faci tot ceea ce iti trece prin cap big grin, ( bineeeeeeeeee... aproape tot laughing))... ) baietii se maturizeaza mai greu asa ca nu cred ca ai de ce sa iti faci griji daca esti vreun incuiat, iesi la fotbal cu prietenii, mai iesi la o bere, suc, si fa`ti multi prieteni!

Asculta muzica laughing, nu`ti asculta parintii si apucate de un sport big grin, un hobby cu ceva cu ce sa impresionezi fetele peste 2-3 ani smug, gandeste si pe viitor nu doar pe moment.
Sper ca te-am ajutat cata big grin, have fun! cius

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Sa te distrezi sa ai putina rebelitate dar sa nu exagerezi si inima iti spune ce sa faci in viata. Fa ce simti ca trebuie sa faci. Si la 17 ai propia personalitate si toate cele nu? Si la 17 ani o sa vrei sa ai o/un iubit(a) asa ca fii tu insuti si in acelasi timp sa te simti liber.