| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie Sf. Valentin si nu stiu ce cadou sa ii iau iubitului meu. Pt cadou am disponibili cam 100 de lei. el are 21 de ani, e pasionat de fotbal, pariuri si jocuri pe playstation. Avem si o viata sexuala destul de activa si suntem deschisi la orice. Dati-mi si mie cateva idei de cadouri, va rog, cat mai originale sau trasnite. Ne plac lucrurile iesite din comun

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Eu mi as face griji in privinta hobby urilor lui happy i ai orice, o sa ii placa.

3 răspunsuri:
| anamaria06 a răspuns:

Un set de poker

| Chocolateeee a răspuns:

Buna... happy ar trebuisa ii iei un parfum si o figurina cu jucatorul lui favorit, o sa ii placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este pasionat de pariuri? Atunci, fa-i cadou o pereche de catuse, sa se obisnuiasca... big grin