| anonim_4396 a întrebat:

Peste 3 saptamani va fi majoratul iubitului. Nu stiu ce cadou sa ii fac si ce rochie sa imi iau.Va rog dati-mi cateva idei de cadouri si de tinute.Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| pTheodora a răspuns:

Uite dc vrei sa-i faci cel mai misto cadou gandeste-te ce stil are si iti dai seama ce cadou sa-i ei, dar daca ar fi sa ma gandesc dc as fi in locul tau i-as lua asa :1-un lantisor cu initialele voastre ( dar sa ai si u unul ) 2 - o rama digitala cu poze cu voi doi! ( dc ai ). Rochia ta? Sa ma gandesc ...vine toamna, rau imi pare pleaca pasaril-en zare si se duc pe rand pe rand bolta-mi scuturand de frunze! Frunze! dc tot vine toamna ce zici sa iti ei o rochita care sa aiba culorile toamne, rosu, galben ...etc si sa o asortezi cu bratarii, inel, latisor, cercei si cu un parfum dulce! ok I hope I help you! Bye!

| nadyank a răspuns:

Ii poti face cadou un pandantiv personalizat cu un mesaj text special si potrivit ocaziei : http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html

Răspuns utilizator avertizat