| anonim_4396 a întrebat:

so ieu cu incetul.acum doua zile am bagat degetul in ***** si era totul bine, aveam si un pic de placere, a doua oara la fel. insa a treia oara ma durea, si nu am fortat, insa ma doare si acum ***** de ce oare? posibil sa nu mai fiu virgina? Va rog ajutati-ma. fara batjocoreli. mersi anticipat... dau fundita

26 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Virgina oricum nu mai esti.

| Allex7 a răspuns:

*so ieu* probabil varsta ta e de vina gandesti bine? o intrebare asa ca de inceput, trebuie sa ne spui noua ce faci cand faci sau cum o faci? e ceva intim ai facut asta e faptul e consumat

| Lady2012 a răspuns (pentru Allex7):

Las-o mai moale ok? am spus asta pentru am nevoie de ajutor ok? cum a spus si anamaria0793 nu vrei nu rs... as aca pa!

| Hpzox a răspuns (pentru Allex7):

Alexandru sunt unele fete care nu stiu cum sa procedeze, si poate le este rusine sa intrebe pe parinti in general pe mame. Si daca tot se numeste TPU de ce sa nu puna o intrebare de genu orice varsta ar avea, fiecare are corpul ei si nu stie nimeni cum se maturizeaza.

| Lady2012 a răspuns (pentru Hpzox):

Deci e posibl sa fiu inca virgina nu?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Lady2012):

Si da, inca mai esti virgina, daca nu l-ai bagat foarte adanc!

| Lady2012 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Pai daca nu a curs singe... samnaca da!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Lady2012):

Nu la toate fetele le curge sange, sunt la care nu le curge nici un picur, sau la care le curge de te sperii!
Incearca sa mai bagi odata degetelul, fara sa fortezi, si sa vezi daca ai ceva gaura pe acolo! alta idee nu am
si totusi, spala-te cu ceai de musetel, poate te-ai zgariat si ai ceva rana acolo!

| dydy_8472 a răspuns (pentru Lady2012):

Da dc tot pui intrebarea asta virgina numai esti tie frica sa nu te duci cu parinti la ginecolog ai parinti dinaia comunisti?

| Hpzox a răspuns:

Nu. Daca nu ti-a curs sange, esti inca virgina.În general doar la un contact sexual se poate numi dezvirginare.Depinde de fiecare fată, unele au himenul elastic, altele il au neelastic. Himenul elastic dupa rupere e posibil să nu curgă sânge, iar dacă trece mai mult timp de la ultimul contact sexual se poate regenera. La himenul neelastic : l-ai rupt aşa rămâne.
Dar, depinde cat de adanc a intrat degetul si cat de elastic este himenul! Poate fi si...si. Sange nu curge la orice dezvirginare. sunt unele fete care fac sex se dezvirgineaza si nu le curge sange.

| Lady2012 a răspuns (pentru Hpzox):

Pai nu a curs nici o pata si a intrat cam tot degetul! nici nu stiu ce sa cred...

| AlinaaAli a răspuns (pentru Hpzox):

Himenul nu se mai regenereaza niciodatawinking

| Lady2012 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Asta ce inseamna?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Lady2012):

Buna,
Himenul este acela care se rupe cand te dezvirginezi, iar, cel care a raspuns mai sus, a spus ca se poate regenera( sa devina cum a fost, ca si cand ai fost virgina ), insa nu este adevarat, daca te-ai dezvirginat asa o sa ramai!
Cat despre intrebarea ta, s-ar putea sa te fi locit cumva cu degetul si probabil nu ai simtit prea tare atunci, sau te-ai zgariat, etc
Incearca sa te speli pe aclo cu niste ceai de musetel, ajuta foarte mult!
Bafta!

| Hpzox a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sincer,am auzit cazuri la femei în care himenul se regenereaza, dar nu in cazul tuturor femeilor.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Hpzox):

Eu nu am mai auzit pana acum big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scumpă păpușică te doare deoarece probabil zona este traumatizată de modul cum ai împins degetul, momentan stai liniștită ca zona să se vindece, si eventual spală te cu ceai ca să dezinfectezi zona. Multă sănătate și ai grijă de tine.

| n0name19 a răspuns:

De ce va place sa fiti rautaciosi? daca nu vreti sa ii raspundeti la fata macar nu va bagati in seama sa o jigniti sau ceva de genu'.

| MishuD a răspuns:

Pana nu`ti bagi o p#|@ tot virgina te numesti.
Ai grija totusi sa nu ai vreo rana deschisa sau zgarietura ceva. Incearca sa iti tii degetul departe de zona respectiva cel putin pana cand nu te mai doare.
Si daca inca te mai doare si maine ai face bine sa faci o vizita unui doctor. E posibil sa-ti fi facut vreo rana si e cam nasol.

| Rebecca009 a răspuns:

Du-te la ginecolog cu mama ta, nu pierde vremea punand intrebari strainilor pe net in legatura cu viata ta intima

| AtenA1991 a răspuns:

Exista posibilitatea sa te fi dezvirginat singura.
nu trebuie neaparat sa-ti curga sange sau sa ai o durere de nedescris atunci cand te dezvirginezi.
unele fete au himenul elastic si nu simt cine stie ce durere la dezvirginare

| ursachy a răspuns:

Depinde ce varsta ai si daca erai neinceputa.iar daca nu sa atins nimeni de tine pana acum e ceva normal sa te doara

| MariaStancu a răspuns:

Uite cum afli daca ai ramas virgina: uitate la himen care si afla intre picioare si se poate vedea si daca mai este acolo esti virgina sau pipaie cu degetul pe deasupra si vezi daca este o parte de piele intre gaura de la fund si cea din fata. daca da ei bine felicitari inca esti virgina

| Lady2012 a răspuns (pentru MariaStancu):

Dada,esti acesta piele

| raceli a răspuns:

Poti sami lasi si mie id? big grin

| anonim595 a răspuns:

Dami si mie id tau sa iti explic sa sa vb mai mult