| dincolodevise a întrebat:

sper sa ma intelegeti. st intr-o stare profunda de confuzie, nu stiu ce simt, ce vreau. nu pot sa-mi fac ordine in ganduri.Am avut o relatie la distanta care s-a terminat din cauza unei prostii,, tineam la el enorm. dar dupa ce ne-am despartit am avut alta relatie. pe care inca cred ca o am. si el a avut o alta relatie, dar s-a terminat. eu nu am mai vb cu prietenul meu de 4 zile, nu a mai dat nici un semn si sincer nu stiu daca chiar tine la mine si nici eu nu stiu daca tin la el pentru ca am vb cu fostul si imi e asa de greu... m-a intrebat daca am suferit pentru el. cand i-am zis ca da, a zis ca ii pare foarte rau, ca se simte prost. si imi zicea mereu"... a mea"/m-a intrebat ce i-as zice daca m-ar intreba daca vreau sa stau cu el. si i-am spus ca nu i-as raspunde ca nu are rost. sincer mi-e dor de el. si de tot, dar nu stiu daca are rost, voi ce credeti? ce sa fac? ce sa fac cu actualul, pentru ca st sigura ca fostul ma vrea inapoi. dar eu nu stiu ce vreau, pe cine iubesc si daca chiar merita a doua sansa. ce sa fac? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Stai singura cateva ore, scrie pe hartie tot ce simti, si citeste, ascultati inima, nu mai vb cu niciunul cateva zile pana ce te regasesti, nu dispera, tine minte trebuie sa fie rau sa poata deveni bine, dupa desp, e normal ca te vrea inapoi, inseamna ca te iubeste si te-a iubit, daca actualul nu iti da nici un semnn de viata inseamna ca nu te iubeste, nici nu tine la tine, asa ca nu te merita. gandeste-te bine la ce vrei, si cu cine ti-ar fi mai bine

1 răspuns:
| AnnAMarya7597 a răspuns:

Ma.dupa mine eu zic sa vorbesti cu actualul sa il intrebi ce are de gand.sa iti spuna exact sincer ce are de zis. vorbesti tot la fel si cu fostul si dupa care iti da un raspuns mai bun.si care crezi ca este mai potrivit pentru tine lui acorda.i o shansa.love struck

Sper ca ti.am fost de folos:*love struckpupiciiii:*funditabig grin