| GalinaBlanca a întrebat:

Spune-timi daca nu aici pe privat, ceva expresii cu care sa iti jignesti asa de tare prietenul/prietena incat sa nu te mai vada in viata lui. Daca imi dati ceva injuraturi, va rog sa nu fie de Dumnezeu sau de tot ce are legatura cu astea. Dau funda :X Dar totusi nu as prefera chiar expresii exagerat de uratebig grin Astept raspuns:X Fundaaa:X

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu trebuie sa i spui cine stie ce lucruri urite despre el cit despre familia lui mai degraba Despre mama lui s au despre tata lui! Spune i ca nu i suporti familia lui si iti este pur si simplu scarba de mama lui s au despre tata lui! Sau despre amandoi la un loc! Deci spune i ca pur si simplu ti e scarba de familia lui ti e greata pur si simplu in asa fel incit doar cind il vezi pe el iti provoaca o stare de voma! ok? S au cel mai bine ignora l in totalitate decit sa i spui o multime de cuvinte urite! mai bine nu l mai baga in seama sub nici o forma! Dar mai intai fa ce ti am spus la inceput ok? Sa ma ti la curent! succeslaughing)

| djmk1988 a răspuns:

Cauta si tu injuraturi pe google, sigur gasesti o duzina, dar cel mai bine e sa il lasi in plata lui laughing))