| Mihaela2022 a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati, prietenul meu a inceput sa se vada cu fosta lui prietena a spus ca s-a impacat cu ea cu toate astea tot nu vreau sa ma despart de el ne intalnim in fiecare seara insa nu imi da atentie la fel ca inainte cateodata cand suntem impreuna il suna aia el raspunde la telefon dar imi spune sa fac liniste ca tipa nu stie de relatia noastra il iubesc nu vreau sa ne despartim astept sfaturi

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu te simti bine pe post de a 5 a roata la caruta treaba ta, tipul te foloseste

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Lasa-l sa te caute,... daca o va face!

| Roxxxxi a răspuns:

Si ce mai cauti tu prin peisaj? Iesi din "relatia " asta.Nu te lasa umilita.

| Copiliţă a răspuns:

- Mh, lasă-l sa plece, dacă ar fi bărbat cu adevărat ar știi că nu-i bine ce face. Ar încerca să privească problema și sa o rezolve într-un fel, dar el stă cu ambele și se joacă cu ambele.

| Biancaalone a răspuns:

Ei bine... daca tu vrei sa stai agatata de el, el te va crede o depravata care poate sa te calce in picioare toti! Lasa-l draga mea sa fie si cu trei! Tu ai mandria ta si orgoliul tau! La cati baieti sunt pe lumea asta tu te-ai oprit la unul care e cu tine si gandul la aia!