| anonimmmmm a întrebat:

Ce sa fac sa treaca timpul mai repede? pe data de 11 luna iunie am ajuns in italia ca sa depun niste acte si deja nu mai rezist, si pe 11 iulie trebuie sa plec acasa.

6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ai ajuns intr-o tara cu atatea monumente si cu atata istorie in spate si tu te plictisesti?

| OanaG a răspuns:

Dormi, asa nici nu vei sti cum va trece timpul!

Totusi cat poti sa dormilaughing

Plimbate, Italia e o tara foarte frumoasa; x

| brosu a răspuns:

Este foarte simplu. Te echipezi în ţinută sportivă şi faci jogging sau mergi cu bicicleta, vezi locuri, oameni şi în acelaşi timp îţi menţii tonusul la cote excelente.
E bine să faci şi fotografii.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai rezisti.va rooog.raspundeti-mi mie. ce sa fac ca sa treaca timpul mai repede ca acu e iunie.in auust plec... ce sa fac pana atunci?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci.la fel am patit si eucrying...nu stiu cumsa treaca timpul mai repede.ca si eu vreau sa plec.stai cu prietenii. daca nu ai fa'ti.si.accepta sa faci ce zic ei.du-te.plimbate.asa timpul trece mai repede

| ellyah a răspuns:

Sa inteleg ca abia astepti sa te intorci in tara?!?!? Ok, joaca-te pe calculator, cauta un loc de munca si ramai acolo...sau ca sa treaca timpul mai repede raspunde-mi mie cum fac sa plec definitiv din Romania?laughing)