| darianadenisa a întrebat:

Buna TPU
spuneti-mi va rog ce ar trebui sa insemne cand un baiat compune o poezie pentru o fata adica iubitull meu a compus una pentru mine dar el nu vb niciodata cu mine pe facebook decat daca vb eu prima cu el si a lasat comm altor fete cu frumoassa draguta etc...
idea e ca nu stiu daca ma iubeste sau nu prea
nu stiiu ce sa mai cred
ajutati-ma va roooog!
dau fundoi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Si ce ai vrea acum sa nu mai lase com nimanui?,e un gest frumos ca ti-a scris o poezie,iar daca pe tine te deranjeaza faptul ca lasa comm-uri vorbeste cu el si spune-i asta,daca nu vorbesti cu el, ci ne spui noua, nu iti ajuti cu nimic relatia, ci din contra. Daca vrei sa ai o relatie ok, comunicarea e foarte importanta.

Răspuns utilizator avertizat
| iKivy a răspuns:

Pai. daca a compus o poezie poate insemna multe:
1. Nu a avut ce face si s-a plictisit
2. Chiar te place
3. Vrea sa profite de tine
Acum tu in functie de continutul poeziei iti dai seama care punct dintre 1. 2. 3. se aplica! Bafta! Funda?

| LucyLiu a răspuns:

Pai...DE CE NU-L INTREBI DACA TE MAI PLACE SAU NU? ce este asa de greu sa intrebi? BAFTA!

SPER CA TE-AM AJUTAT!happy