| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da un sfat cv.straight face, Sunt impreuna cu un baiat pentru el mi-am lasat fostul iubit, imi zice ca ma iubeste si din astea. dar nu stiu nu cred ca imi zice tot, daca ii spun ca sunt suparata ca nu a intrat o zi, zice ca iar incep cu din astea si nha, am vazut pe facebook ca au aparut poze cu el si cu inca 2 baieti si inca 3 fete, si printre ele e fata de care tot ii placea lui inainte acum nu stiu daca ii mai place, si daca il intreb daca o mai place cred ca iar o sa se enerveze sau ceva. si a dat comm la o poza. ce mai noapte mai vreau, mie nu mi-a spus nimic de "noaptea aceea" si era din ziua de cand nu a intrat pe mess sau cv sa vorbim. nu stiu cum sa il intreb de acea "noapte" sa nu fie iar suparat sau nervos pe mine. ajutati-ma, ma simt atat de singura. mi-e frica, ca o sa il pierd... aaa si mentionez ca eu am mai fost odata cu el dar ne-am despartit pentru ca ii placea de acea fata. nu stiu ce sa fac, ajutati-ma mi-e frica, ca o sa il pierd.cryingcrying... fundita*

Răspuns Câştigător
| AMariA96 a răspuns:

Deci, e clar că ceva nu e in regulă din moment ce in aceea zi de tine " nu a avut timp " și de ei a avut. Din propria experiență iți spun că cel mai bine ar fi să il infrunți și să ii ceri niște răspunsuri. Altfel, tu vei afla maine poimaine că poate te va lasă iar pentru aceea fată happy. Sper că te-am putut ajuta! :*.

1 răspuns:
| Jigsaw a răspuns:

Te ia de fraiera, cel mai plauzibil.