| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Stau intr-un camin si am cunoscut un tip care s-a mutat aici acum o săptămână.E la aceeasi facultate cu mine, dar e mai mare.Nu e român si nu vorbeste românește deloc.Ideea e ca îmi place ca pot sa vorbesc cu el in engleza si lui ii place ca are cu cine sa vorbească.Ne-. văzut o data si am avut despre ce sa discutam.A fost dragut cu mine.Mi-a facut complimente. Apoi am mai vorbit pe Facebook.Iar camera mea este vis-a-vis de camera lui, in clădiri diferite.Ne putem saluta de la fereastră.Il surprind mereu cand se uita la mine la fereastră si îmi zâmbește.M-am plâns la el ca am o colega de cameră petrecăreață si nu prea pot invata si mi-a zis ca pot sa vin sa invat la el ori de cate ori îmi doresc si ca pot si sa dorm la el.El sta singur in camera.Vi se pare o invitatie la sex sau doar a încercat sa fie dragut cu mine?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta, in camin SEXUL este ceva perfect normal, studentia inseamna strabatut toate cearsafurile caminului, betii in camin, petreceri, invatat pentru sesiune, o perioada cu care te intalnesti odata in viata profita de ea. Acum sa revenim la intrebare, baiatul vazand ca tu esti o studenta nepetrecareata, studioasa sa se mentina la buget si sa ia bursa, te-a invitat la el in camera SA INVETI, dar tu nici nu ai primit bine invitatia si deja ti-a sarit cuvantul sex in minte, tipic feminin, eu cred ca tu esti disperata sa faci sex cu el din moment ce ti-ai facut o astfel de iluzie si iti si doresti, asa imi doresc sa se intample urmatorul lucru, tu sa mergi in camera la el gandindu-te la sex, (nici vorba de invatat) si baiatul chiar sa vrea sa studieze cu tine si tu sa fierbi in tine ca tu faceti sex si sa iti iei TEAPA, jajajjajaja

| DeathIncarnate a răspuns:

Ideea e ca te mananca si pe tine, asa ca...

| corbulalbrosu a răspuns:

Si una. Si alta. Sau o formulare mult mai corecta si exacta s-ar putea exprima printrun singur cuvant si anume : ambele. happy

| Lawliet14 a răspuns:

Eu daca sunt prietenos de exemplu, sar si-mi place si ajut nu inseamna ca intr-un caz asemanator invit o fata la sex. Doar nu o abuza de tine, sa fim seriosi! Daca sta singur si ai nevoie de liniste, camera lui ti-o poate oferi. O fi si o posibila invitatie de a dormi cu el daca nu exista decat un singur pat. Aia da... Da' nu inseamna ca profita de tine, poate se simte singur! Sau poate ca nu, poate e un profitor. Depinde.

| AdiGC a răspuns:

Si una si alta laughing)

| Andrew190720 a răspuns:

Pai e foarte frumos ca se poarta asa cu tine și restul...eu cred ca nu e o invitație la sex pentru ca dacă era se puta alt fel...se dădea la tine și îți bătea apropouri... El doar s.a arata un tip de treaba și un gentleman ca a zis ca poți învața și dormii la el. Dacă spui ca ii place ca poate vrăbii cu tine și poate ca vrea doar în prieten/a cu care sa vorbeasca și cu care sa se înțeleagă. Poate greșesc dar eu nu cred ca vrea sa face ți sex având în vedere ca abia v.ați împrietenit.

| Shadowgirl13 a răspuns:

Cred ca ar cam fi o invitatie la sex daca ti-a propus sa si dormi la el