| Belllla a întrebat:

Imi place de un baiat big grin. Nu stiu daca el ma place. Nu am vorbit pana acum cu el.El mi-a dat add pe fb, la scoala uneori il surprind cand se uita la mine, insa nu stiu daca el simte ceva pentru mine pentru ca sta cu niste fete de la o clasa vecina. Ce parere aveti? Credeti ca ar trebui sa-mi pierd timpul sa ii atrag cumva atentia? Daca da, cum?

12 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

De ce nu il intrebi? Fata-n-fata sau pe fb, de ce te-a adaugat si te fixeaza cu privirea, in functie de ce anume raspunde o sa iti dai tu seama daca e pierdere de timp sau nu.winking

| OnuOnulică a răspuns:

Daca iti place de el si simti ceva spune-i nu mai astepta sa gaseca altawinking
Pa, bafta!

| Danysan a răspuns:

Buburuza eu stiam ca Bella avea Tupeu un ea nu gluma -asa ca fi si tu la fel ca ea happy.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Eh... ma uit la toate fetele, nu inseamna ca imi place de toate... doar studiez piata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul că ţi-a dat add pe facebook nu înseamnă absolut NIMIC. Dacă se uită la tine, probabil îţi admiră formele (daca ai). Aşa fac şi eu câteodată, mă uit la orice fată care arată bine la fizic. Cum să simtă ceva pentru tine dacă nu aţi vorbit niciodată!?

Jesus, kids.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca tie-ti place nu e pierdere de timp, poate si el te place. Poti pur si simplu sa incepi o discutie pe facebook sau chiar fata in fata, sa incerci sa te imprietenesti cu el. Oricum nu e cazul sa te arati prea accesibila ci doar vezi cum reactioneaza daca incepi o conversatie cu el. Daca vezi vreun raspuns pozitiv la abordarea ta inseamna ca si el te place. Daca nu, asta e, treci mai departe happy

| Neberius13 a răspuns:

Vrea sa te f**a doar, nu-ti face sperante

| Belllla explică (pentru Neberius13):

Nu cred ca totul de rezuma la asta

| SeeDifference a răspuns:

Eu zic sa incepi sa vorbesti cu el. Poate iese ceva.
Acuma sa nu ma pui sa iti zic cum sa incepi si cum sa termini!
-Buna!
-[...]
-Ceau:*

| silvia94 a răspuns:

Buna.
Eu iti sugerez sa ii atragi atentia un pic mai mult.De exemplu, poti sa il abordezi pe fb, intreaba-l hai, imi recomanzi un film bun?big grin sau ceva de genul. E parerea mea.

| rotwath123 a răspuns:

Dragostea e o (scuzati expresia) c*rva
Te uiti la una pe urma o analizezi nu iti place gasesti alta happy dar cred ca pe tine te place daca se uita la tine