| StorrY a întrebat:

am un prieten bun care e mai mic de cit mine cu 2 ani. mereu cind ma vede la pauza ma saluta. cind imi fac de cap il cuprind sau il tin de mina el nu se da in laturi. alti chiar neau spus ca ne sta bine impreuna. pe profilul meu am poze cu el si toti ma felicita. e un tip forte dragut mereu spune sa ma pun in palavinca cu el pe odnoklassniki.ru... mereu imi face complimente. pe mine una ma intereseaza el ma place? si ce ar trebui sa fac ca sa fiu cu el?

3 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Ia-l deoparte si spune-i ce simpti pentru el. daca el iti face coplimente

| UnstableX26 a răspuns:

Ce **** e aia "palavinca"?laughing)))0

| StorrY explică (pentru UnstableX26):

Pe odnaklssniki.ru ieste asa optiune "вторая половинка" acum ai inteles?