| georgiana500 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida, dar cum poti sa iti dai seama ca te place un baiat?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Din 10 intrebari 7 sunt din asteastraight facechiar nu mai aveti simt pentru ceea ce inseamna sentimente?
Fiecare ar trebui sa-si dea seama de atunci cand o fata sau un baiat te place, exista acea scanteie si fiecare arata in felul lui asta, nu este o regula sau un crietriu dupa care sa-ti dai seamahappy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum?
Se uita la tine, te salută, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Intră în vorbă cu tine, te abordează.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Nebunatyca69 a răspuns:

E amabil cu tine, se comporta frumos, iti vorbeste frumos, te cauta, te priveste cu o privie de aia.batting eyelashes

| aaaandreeaa a răspuns:

Pentru ca isi schimba aspectul
zmbeste in preajma ta
sta aproape de tine
se uita diferit incercand sa te cucereasca
daca te superi vine la tine si ten veseleste
etc

| Andrada98M a răspuns:

Simplu : Iti zambeste, vorbeste cu tine, se uita la tine mereu
Incearca sa gaseasca un subiect sa vorbiti.Si pana la urma ...cand cineva te place de obicei si tu simti la fel...

| Giu18 a răspuns:

Buna! Unui baiat ii place de tine, atunci cand face tot posibilul sa fie langa tine te priveste, incearca sa te cunoasca cat mai bine, iti zambeste. Succes. happy

| Marius0076 a răspuns:

Şi dacă acea fată stă mereu cu prietena ei? E ok să fii invitată în oraş de la prima "vedere"? Adică să nu fii vorbit cu ea în prealabil, te duci, vorbesti 10-15 minute şi îi ceri nr. de telefon sau stabileşti direct o întâlnire? (dacă vrea, logic)