| Andrutsa15 a întrebat:

Buna TPU! O intrebare stupida ai crede. dar... imi place de un baiat. ( un coleg de clasa) avem multe in comun. dar nu stiu cum sa ii zic ca il plac. adica noi ne inteleg ca doi frati. nu stiu daca si-a dat seama ca il iubesc.crying ce sa fac? fundita cele mai bune sfaturibatting eyelasheswinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti vesela, vorbitoare, amuzanta un pic sentimentala(sa nu isi dea seama din prima ca il placi pe parcurs sa inteleaga ca il placi) de obicei fetele comunica mai mult decat baietii in principiu fetele nu prea stiu sa ascunda secretele... asa deci tot ce trebuie sa faci sa fii vesela, sa nu fi trista, sa nu ai emotii atunci cand spui ca il iubesti.big grin etc restul vine de la sinewinking