| ZUZU_5184 a întrebat:

Buna TPU stiu ca intrebarea asta e cam stupida dar mnahlaughing V-ati prins vreodata parinti facand sex? asa de curiozitate cel mai funny raspuns are fundabig grin

6 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu m-a prins pentru ca nu am inceputo si chiar daca as incepeo nu as fi asa prost s-o fac cand sunt parinti acasa

| Edwdw a răspuns:

Deci parintii? Hmmm, am auzit de la parinti cum unul i-a "mancat" hainele celuilalt, eram mic si prost laughing, am crescut si am inceput sa realizez, dupa ce a aparut sora mea prin peisajlaughing, mai grav l-am prins pe bunicu' laughing brrrrr...

| obsesion a răspuns:

Nu cas despartiti da l-am sunat odata pe bunicu si facea sex cu noua sotie si am auzit-o cum se vaita! DEZGUUSTATOOR

| mihai_8348 a răspuns:

BlackAngelConduceCampaniaTpuAntiProstii--------zuzu a intrebat daca ne-am prins parinti facand sex, nu daca ne-au prins parinti pe noi facand sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric.Imi inchipuiam ca faceam sex cu Claudia Cardinale dupa ce am vazut Isus din Nazaret, dar parintele nu si-a vazut decit progenitura masturbinduse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In graba am citit intrebarea invers.Nu i-am prins niciodata pentru ca aveau multa grija in privinta asta.