| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar... Voua de ce va este teama?laughing.De curiozitate. Funda la cel mai amuzant raspunslaughing

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

De piticii de gradina, sunt cele mai perverse, ascunse si periculoase creaturi... pentru cine se amuza de fobia asta il sfatuiesc ca intr-o seara sa memoreze ( pe ascuns ) vizual pozitia lor si sa verifice dimineata daca exista vreo modificare, dupa asta mai vorbim laughing

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De oameni.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Fasole

| robijam a răspuns:

Mie imi e frica de ferigi! ( primele plante vasculare apărute pe uscat, care au corpul vegetativ reprezentat de generația sporofitică ) Pentru ca daca dormi in cort in padure langa ferigi sau le ai in casa in ghiveci TE VIOLEAZA NOAPTEA! ieeeees din uuuumbra suuuuumbra SI DAU RAPEEEEE! 1

| Xtadelo a răspuns:

De tine big grin

| Elvina a răspuns:

De moarte neasteptata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cartofi carliontati.

| umbrax a răspuns:

De martieni

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Mie mi-e frica de Lady Gogu si Gogu, oare mai traiesc?

| ayosmdk a răspuns:

Nu pot sa mint, mi-e frica de... spiridusi. Sunt oribili... mici, verzi si mai ales cara o oala dupa ei sad De groaza, de groaza

Răspuns utilizator avertizat
| Kryss13 a răspuns:

De prizalaughing

| Kisie a răspuns:

Buna trimit raspunsul asta cu foarte mare frica... mie mi-e frica de...

| Kisie a răspuns:

A scuze mi-a fost prea frica ca sa mai continui dar o sa imi fac curaj mie mi-e frica de... Fuego

| TatianaCecilia a răspuns:

De paianjeni si intuneric.

| Luiza45 a răspuns:

Pe mine ma sperie pelicanii..au ciocul acela asa ciudat si se uita chiorisi la mine.Ih nu imi plac deloc.

| SokarDax a răspuns:

Mie mi-e frica de gaini si masina de spalat sad laughing)

| blooDyFox a răspuns:

Mi-ee fricaa de fetele astea care radsad ( -> laughing )

| BiscuiteOreo a răspuns:

De tiruri :-s Si de serpi. Si de...*PAM PAM PAAAAAAM!* idiotii si idioatele de pe facebook I don't want to see

| VampireCrisz a răspuns:

De paianjeni sunt oribililaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru VampireCrisz):

Eh.
Eu am mancat unul.Da, si?
Mare lucru.

| Corina34 a răspuns:

Mie mi-e teama de fluturi straight face. Nu stiu de ce dar mi se par inspaimantatorilaughing

| BmwKing2012 a răspuns:

Mie mi-e frica de Intuneric daca scap de intuneric e bine ca dupa fac ca poza de la profilu meu si zic :
- Ieeeeee am scapat de intuneric!