| aroteo a întrebat:

Stiu ca urmatoarea intrebare va fi ciudata.Cum sa fac sa imi gasesc o iubita?

Răspuns Câştigător
| ConstantinCosty a răspuns:

Daca esti la detalii, daca nu te increzi cum fac altii cand vad fete, daca nu incepi cu gesturi copilaresti in fata lor(ei)Si daca intr-un final iti gasesti o iubita si iesi cu ea in oras niciodata sa nu te uiti dupa altele sau sa deschizi subiecte cum ar fi:Mama ce buna e aia de traverseaza.In secunda 2 va veti certa, iar daca pana acum nu ai gasit nimic. Mai asteapta, timpul isi va face trebuie lui! Bafta si o funda daca imi daihappy

7 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

10 lei la librarie laughing rolling on the floor :p

| anutsa_7929 a răspuns:

Da anunt la ziar sau la piata alegeti una:d

| UNomBATRAN a răspuns:

O cauti! - care este libera- a ta sa fie! da-te la ea! Spune-i ca vine sfarsitu lumii si trebuie sa faceti sex! happy

| Iustin83 a răspuns:

happyIubitele nu le gasesti cand le cauti. pur si simplu se intampla.happy. Ia si fii un tip[ cat mai ordonat si aranjat, aspectul tau fizic, imbracamintea atrage sau fugaresc tipele din jurul tau. Cautati activitati... gen. apucate de un sport. mergi la dansuri. incearca sa nu stai numai inchis in casa,, fa-ti prieteni si socializeaza cat mai mult. Pe net vei gasi numai fete naspa. ori au o problema fata de cum arata ori are probleme cu capul. Aceiasi parere e impartasita si de fete cand vine vbd e baietii ce cauta iubite online.

| gyynaa16 a răspuns:

Pentru inceput iti place de cineva? Adica e asa de frumos sa te indragostesti si la fiecare persoana ii vine randul mai devreme sau mai tarziu sa se indragosteasca! Totusi daca esti asa nerabdator,priveste in jurul tau,sunt atatea fete,iar atunci cand te vei indragosti de una dintre ele,incaearca sa nu adopti gesturile enervante ale tuturor,spune-i ce simti si fii original, fii tu insuti! Dar daca iti faci o iubita numai de dragul de a avea, pierzi acel sentiment de a te indragosti! Incearca sa iti asculti unde iti bate inimioara!

| Agent007K a răspuns:

In primul rand ar trebuie sa te gandesti daca iti place vreo fata. Daca da nu iti ramane alt ceva de facut decat sa o cuceresti dar ai grija cum nu incerca sa fii prea disperat asta nu ajuta! :* Sper ca am ajutat cumva >big grin

| 19810307 a răspuns:

Usor vezi care iti place si apoi fa-o sa-i placa si ei de tine