| Ateloiv a întrebat:

Buna,caut un film dar nu stiu cum se numeste.Are urmatoarea descriere:sunt 2 frati,cel mare are iubita, cel mic face accident si de el are grija iubita fratelui, pin la sfirsit se indragostesc.Ma ajutati va rog sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e film indian, nu? Dacă l-ai vizionat la Tv, te-aș putea ajuta, zi-mi anul și postul Tv.

| Ateloiv explică (pentru floresdemayo):

Nu,nu e indian.L-am vizionat demult mi se pare ca prin 2008-2010, nu tin minte sigur la tvr1sau tvr2.Am incercat sa-l caut dar nu l-am gasit. Oricum multumesc anticipat

| Ateloiv explică:

In acel film doar cel mic face accident si nu e agresiv

| Ateloiv explică (pentru Ateloiv):

Multumesc mult, dar nici asta nu e.In acel film sunt citeva personaje iar copii nu sunt deloc si fratele cel cu accidentul inainte era baschetbalist mi se pare.