| AlexOrian a întrebat:

Sunt Alex si am o dilema...
E o fata care e destul de draguta, eu sincer nu stiu daca o plac...dar nu stiu daca ea ma place:
-Mi-a spus de 2 ori ca nu ma place, ca ii sunt ca un frate dar:
Afirmatii:
-Ma alinta cum ar fi:Ori(de la orian)
-Nevasta(pentru ca inteleg fetele si nu stiu ce legatura are)
-Fostul ei prieten spune ca ma place
-Cand ea scria pe tabla si eu stergeam, ea a scris Alex(numele meu)si cand m-am uitat a sters, si dupa am intrebat-o ce a scris is a scris din nou doar ca Alin...
-Uneori ma tine de mana...
-Si un prieten mi-a aratat ca pe guma el scrie:
Pe o parte:LOVE, pe cealalta:Alex si pe alta parte:Orian(da mai sters) si prietenul meu crede ca e scris numele meu...
Nu stiu ce sa cred...
Funda cine stie si cum imi pot da seama adevarat...

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca ea te place numai ca nu vrea sa recunoasca sau poate e timida

| AlexOrian explică (pentru mona):

E cu tupeu fata rolling on the floor

| mona a răspuns (pentru AlexOrian):

Atunci nu vrea sa recunoasca, e orgolioasa

| AlexOrian explică (pentru mona):

Poate dar azi am aflat ca a tipat in gura mare ca eu ii sunt frate si ca il place pe altu Andrei...complicat nu? rolling on the floor

| mona a răspuns (pentru AlexOrian):

Da,cam complicat [poate vrea sa te faca si gelos]

| Zabbyel a răspuns:

Ramaneti asa cum sunteti pana acum"frati" happy

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu o mai intreba daca te place sau nu. Ea te place! ( cred, doar ea stie ce este in capul ei ) CAnd sunteti singuri sarut`o si vezi cum reactioneaza, asa vei afla cel mai bine si cel mai sigur daca te place :*

Răspuns utilizator avertizat
| ChocolateFantasy a răspuns:

Da' ia-o ma baiatule la o discutie!laughingPreferi sa-ti pui atatea intrebari? Daca iti dai seama ca o placi,fa tu primul pas si spune-i asta! Asa poate va prinde si ea curaj si va recunoaste ori da ori ba! Nu e aiurea sa stai pe ghimpi ca nu stii ce simte pentru tine?
A, si iti dau un sfat, pentru ca sunt fata! Noi, fetele avem mania ca atunci cand avem un prieten fff bun de sex masculin, sa lasam impresia ca ne place de el.Am trecut prin asta, eram atat de apropiata(neintentionat) de acel baiat, incat l-am facut sa creada ca imi place de elstraight faceSi...pam pam, s-a indragostit de mineworried Acum nu stiu, ti-am zis, ia-o la o discutie, nu cred ca te va refuza.Succes!happy

| M4SOnIC a răspuns:

Te place dar e prea timida sa-ti spuna,
spune-i tu ce mai astepti ai atatea dovezi

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Precis ca te place dar cand sunteti singuri sarut-o si arata-i **** ata si dupa ia faceti sex

| AlexOrian explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Am 13 ani...ma face sa cred ca ai o imaginatie "negativa", bine nici eu nu ma precizat, dar totusi, nu te mai arunca cu capul in fata...rolling on the floor)

| Mădiiiiie a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca, acolo,, undeva te place, si ca a gresit cand iti spunea ca nu happy Incearca sa-i spui de o alta fata si vezi cum reactioneaza,! Bafta big grin