| ZambetulNebuniei a întrebat:

Buna-seara! Stiu ca suna putin cam ciudat, dar cum imi schimb numele la id (de ex eu apar la ei nu numele de alex cum fac lor sa le apara numele alin)?

Răspuns Câştigător
| KenJi a răspuns:

Intri acolo sus in lista de mess la messenger,my contact details iti modifici numele, dai Save &Close, apoi te duci la Actions, Send my contact details si trimiti la fiecare vrei tu sa iti vada noul nume.Numai bine

5 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei explică:

Mi-am dat singur seama. Imi cer suze pentru deranjul provocat!

| R3V0 a răspuns:

Salut minor, deci intri pe id si apesi pe poza (iti va aparea display image )si dat p contact details si acolo iti apare prima data name, pui ce vrei uh si dai chiar jos la save & close. funda? puppy dog eyes ^^

| R3V0 a răspuns:

Dai la poza si mai jos de Display Image apare Contact Details acolo in primele 3 kasutze scrie ce nume vr si dai jos jos la save & close (scuze daca m`am repetat vroiam sa fiu sigur ca ai pr raspunsul) ^^

| cryingfortheangels a răspuns:

Eu fac asa: ma am pe mine in lista de mess, ma duc dau click dreapta pe numele meu ->Contact Details si de acolo.

| TooFix a răspuns:

Pai.da acolo in lista unde esti tu si da pe "CONTACT DETAILS" si acolo iti apara un chenar cu numele tau si tu schimbi cu ce vrei tu. fundita?:*