| Kapa205 a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani, penisul meu este cam mic, are 10cm in erectie si 4 flasca ma cam ingrijoreaza...

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Mai creste 1-2 cm cam pana la 16-17 ani. o sa ai cam 11-12 cm.
obisnuieste-te cu asta si specializeaza-te pe sex oral happy
o sa iti prinda bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Va mai creste cu cativa centimetri in urmatorii 2-3 ani. Probabil ca penisul tau va ajunge la dimensiunea cu care vei reusi sa satisfaci pe majoritatea femeilor cu care vei interactiona. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te ingrijora, el va mai creste pana te insori.

| Kapone777 a răspuns:

Salut.csz Sincer eu la 14 ani aveam penisul de 15cn. Eu te sfatuiesc sa ati masori penisul si astepti ceva timp si daca tot nu creste e ceva grav...