| andreinr7 a întrebat:

Este normal ca diferenta dintre penisul in stare de erectie si in stare flasca sa fie de 12 cm?

6 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poate sa fie si de mai mult.

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu prea adica ce tu ai penisul in stare flasca de 1cm?

| Brâncuşi a răspuns:

Doamne daca nu s-a pus intrebarea asta de 10 ori pe saptamana, nu inteleg ce intrebi? Deci tu mai ai pana cresti, asa ca 12 cm este normal...

| andreinr7 explică (pentru Brâncuşi):

Mai citeste o data intrebarea te rog, am intrebat daca este normal ca diferenta de marime dintre penisul in stare flasca si cel in stare de erectie sa fie de 12 cm, nu ca o am de 12cm.

| Brâncuşi a răspuns (pentru andreinr7):

Da pritene te-am inteles, nu-i nimic doar ti-am explicat ca mai ai de crescut si iti va mai creste, nu iti face problemehappy.

| dany2696 a răspuns:

Da este normal!