| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si sunt gay,imi place de ca-ti va baieti din scoala, puteti sa imi spuneti daca este bine sa le marturisesc lor ca imi place de ei sau sa vorbesc cu un prieten bun? Va rog ajutati-ma nu mai suport sa tin atata suparare in mine, cand ma gandesc ca eu nu o sa fiu nici cu unul dintre ei incep si plang 1 ora intreaga.

Răspuns Câştigător
| purpleee a răspuns:

Ohh saracutulpuppy dog eyes sa stii ca eu te inteleglove struck

47 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Paaai,depinde! Daca si ei sunt de aceeasi... orientare sexuala ca si tine, du-te si spune-le daca nu, mai bine taci pentru ca o sa-i speriilaughing

| Azµre a răspuns:

Cred că până să te declari gay. Ar trebui să vezi un psiholog.

| Adita1988 a răspuns:

Baaaaaaaaaaaa duteeeee si impuscat-e happy

| Catalin150396 a răspuns:

F.m.m de urat huoooo numai voi dati startul la tot si fel de boli.Ai dracu urati.

| BloodyThoughts a răspuns:

Wtf!
Du-te la un pshiholog.

| GabiArian22 a răspuns:

? ba u esti sanatos? :O:O:O:O

| CristinaElena96 a răspuns:

Fa un favor site-ului si dati logout, ne-ai face un bine tuturorbatting eyelashes!

| FoxTeen14 a răspuns (pentru purpleee):

Mersi mult nimeni nu ma inteles pana acum nu stiu ce sa ma mai fac cateodata imi vine sa le sar in brate si sai sarut.

| Adita1988 a răspuns:

Doamne ce cretin

| purpleee a răspuns (pentru FoxTeen14):

Fa ce-ti spune inima:*

| On3St4r a răspuns:

Stai liniștit, nu ești nici primul nici ultimul gay, problema este că în România nu vei fi bine văzut, din anumite motive. Cred că ar trebui să îți cauți totuși un prieten pe un site special, dacă le mărturisești băieților fi sigur că va afla toată lumea și nu vei avea zile bune, datorită unora încuiați la minte. Cel mai bine ar fi ca acest detaliu să nu fie spus nici celui mai bun prieten, niciodată nu poți să ai încredere. Numai bine.

| Scarabeul a răspuns (pentru FoxTeen14):

1.Nu e bine sa fi gay pentru ca te rade lumea cu gura pana la urechi! .2.Mai bine fi iubitor de fete (e si logic un baiat ii place de o fata=o fata ii place de un baiat).In cazul tau daca cei doi baietii de care iti place de ei si daca ei sunt tot gay ca tine poti sa le spui doar lor doi pe fata, intr-un loc retras daca vrei.retine ceti spun DOAR DACA SUNT SI EI GAY CA TINE.Succes!

| Scarabeul a răspuns (pentru purpleee):

Si tu esti gay?rolling on the floor peste 10 ani in pana mea se face app toti baietii din Romania gay(vorba vine)

| CalinEduard a răspuns:

Oarba dupa tine firati ai dreacu de scarbosi daca te prind pe astrada te bat de nu te mai cunoasae mata

| yukyta a răspuns:

Ce penal...dar totusi incearca cu o fatalaughing... vrei sa fi batjocora tuturor? doamne unde a ajuns prostia omului.

| jackyboy12 a răspuns (pentru CalinEduard):

Si eu! Ma bag si euu!laughing)

| Incepator01 a răspuns:

'Marturiseste-le' ca esti gay, si dupa aia o sa fi privit ca un gay cu norma intreaga.
Cum zice si Azµre, mai bine ai vizita un pshiholog

| Incepator01 a răspuns (pentru purpleee):

Hai da-o incolo de treaba, deja sa le sare in brate si sa-i sarute? straight face WTF nu te gandesti ca de la el din scoala, 99% el este singurul gay? Tu, daca esti baiat, ti-ar placea sa-ti sara tipi in brate si sa te linga in plina strada? straight face

| anonimulus a răspuns (pentru FoxTeen14):

Ce mai astepti? du-te si sari in bratele lor si sarutai daca tu asta simtirolling on the floor

| acidickiddo a răspuns:

Crezi ca daca esti atras de baieti,esti gay? La varsta adolescentei, sunt lucruri pe care trebuie sa le descoperi, sa le simti, sa le analizezi mai intai de toate. Poate esti in criza acestei varste si nici tu nu stii daca e bine sau nu.A fi gay in societatea noastra inseamna a fi privit cu ochi critici, atat de familie cat si de cei care te inconjoara.Este foarte simplu sa afirmi despre orientarea ta sexuala, dar foarte greu sa treci cu vederea insulte, batjocura.Chiar iti vor face mai rau.Nu te critic,judec,dar trebuie sa stai mai bine sa te gandesti. Dupa parerea mea, mai bine stai de vorba cu parintii tai, explica-le cum sta treaba, adreseaza-le intrebari, vezi ce parere au despre acesti oameni cu alta orientare decat suntem obisnuiti.Presupun ca nu ai vorbit cu ei.In schimb te-ai destainuit aici.Credeai ca vei primi sfaturi? Cum zicea cineva inaintea mea:FA CE-TI DICTEAZA INIMA.Dar nu inainte de a analiza la rece situatia.Parerea mea. happy

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Daca nu trolluiesti pe aici si daca deja ti-ai definit orientarea sexuala, uite : ia legatura cu acestia http://accept-romania.ro/servicii/consiliere-psihologica/

Dar sa stii : in adolescenta, baietii sunt inca in cautarea identitatii, si un pic sexualitatea se bate cu rolul de barbatul casei.
Poate nu zic bine, insa suna acolo, si discuta cu ei, sub rezerva anonimatului.

Te-am tzucat, si sper sa-ti gasesti drumul.

| RaulxD a răspuns (pentru CristinaElena96):

rolling on the floor)) like.

| FoxTeen14 a răspuns (pentru Incepator01):

Da

| Kamikaze57 a răspuns:

Ba baiatuleeee. eu zic sa ii iei pe toti 3 intr-un loc si sa le zici asta poate avem norcul sa te calce aia in picioare poate te trezesti la realitate!

| Kamikaze57 a răspuns (pentru anonimulus):

Si poate iti rup aia mainile si te bat cu ele...rolling on the floor

| Nelutzu222 a răspuns:

Omg :O:O pai sa cunosc eu pe cineva de Genul=]]], si sai si mai placa de mine pai sa fuga de mine ca de bat in el ca nuam Gay vede,

Eu zic sa lasa baieti si sa te apuci de fete! Bft!

| CristinaElena96 a răspuns (pentru RaulxD):

Multumesclaughing))))))))))))

| KingSize a răspuns (pentru On3St4r):

Chiar nu inteleg de ce il sustii? straight face

| vegetto23 a răspuns (pentru purpleee):

Adica si u esti gaylaughing)

| Daya25less a răspuns (pentru Adita1988):

Daca lasi un coment macar sa fie unul ca lumea. Daca tie nu-ti plac baietii gay e problema ta, nu te lega de el. E un baiat care are nevoie de ajutor. Si cine stie, poate in viitor o sa ti se aprinda si tie calcaiele dupa un baiat. Taci naibii din gura. P.S : invata sa scrii. "Du-te si impusca-te". Analfabetule.