| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si sunt gay,imi place de ca-ti va baieti din scoala, puteti sa imi spuneti daca este bine sa le marturisesc lor ca imi place de ei sau sa vorbesc cu un prieten bun? Va rog ajutati-ma nu mai suport sa tin atata suparare in mine, cand ma gandesc ca eu nu o sa fiu nici cu unul dintre ei incep si plang 1 ora intreaga.

Răspuns Câştigător
| purpleee a răspuns:

Ohh saracutulpuppy dog eyes sa stii ca eu te inteleglove struck

| FoxTeen14 a răspuns (pentru purpleee):

Mersi mult nimeni nu ma inteles pana acum nu stiu ce sa ma mai fac cateodata imi vine sa le sar in brate si sai sarut.

| purpleee a răspuns (pentru FoxTeen14):

Fa ce-ti spune inima:*

| Scarabeul a răspuns (pentru FoxTeen14):

1.Nu e bine sa fi gay pentru ca te rade lumea cu gura pana la urechi! .2.Mai bine fi iubitor de fete (e si logic un baiat ii place de o fata=o fata ii place de un baiat).In cazul tau daca cei doi baietii de care iti place de ei si daca ei sunt tot gay ca tine poti sa le spui doar lor doi pe fata, intr-un loc retras daca vrei.retine ceti spun DOAR DACA SUNT SI EI GAY CA TINE.Succes!

| Scarabeul a răspuns (pentru purpleee):

Si tu esti gay?rolling on the floor peste 10 ani in pana mea se face app toti baietii din Romania gay(vorba vine)

| Incepator01 a răspuns (pentru purpleee):

Hai da-o incolo de treaba, deja sa le sare in brate si sa-i sarute? straight face WTF nu te gandesti ca de la el din scoala, 99% el este singurul gay? Tu, daca esti baiat, ti-ar placea sa-ti sara tipi in brate si sa te linga in plina strada? straight face

| anonimulus a răspuns (pentru FoxTeen14):

Ce mai astepti? du-te si sari in bratele lor si sarutai daca tu asta simtirolling on the floor

| FoxTeen14 a răspuns (pentru Incepator01):

Da

| Kamikaze57 a răspuns (pentru anonimulus):

Si poate iti rup aia mainile si te bat cu ele...rolling on the floor

| vegetto23 a răspuns (pentru purpleee):

Adica si u esti gaylaughing)

47 răspunsuri:
| CristinaElena96 a răspuns:

Fa un favor site-ului si dati logout, ne-ai face un bine tuturorbatting eyelashes!

| RaulxD a răspuns (pentru CristinaElena96):

rolling on the floor)) like.

| CristinaElena96 a răspuns (pentru RaulxD):

Multumesclaughing))))))))))))

| FLORINDRAGHICI a răspuns (pentru CristinaElena96):

happy!
Lasati-l ma, sa le spuna, ce aveti cu el? laughing

| GabiArian22 a răspuns:

? ba u esti sanatos? :O:O:O:O

| Catalin150396 a răspuns:

F.m.m de urat huoooo numai voi dati startul la tot si fel de boli.Ai dracu urati.

| On3St4r a răspuns:

Stai liniștit, nu ești nici primul nici ultimul gay, problema este că în România nu vei fi bine văzut, din anumite motive. Cred că ar trebui să îți cauți totuși un prieten pe un site special, dacă le mărturisești băieților fi sigur că va afla toată lumea și nu vei avea zile bune, datorită unora încuiați la minte. Cel mai bine ar fi ca acest detaliu să nu fie spus nici celui mai bun prieten, niciodată nu poți să ai încredere. Numai bine.

| KingSize a răspuns (pentru On3St4r):

Chiar nu inteleg de ce il sustii? straight face

| Azµre a răspuns:

Cred că până să te declari gay. Ar trebui să vezi un psiholog.

| aumih16 a răspuns:

Esti sigur ca vrei sa fii gay eu as zice spune sa te mai gandesti totusi

| gingergirl1 a răspuns:

Paaai,depinde! Daca si ei sunt de aceeasi... orientare sexuala ca si tine, du-te si spune-le daca nu, mai bine taci pentru ca o sa-i speriilaughing

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Daca nu trolluiesti pe aici si daca deja ti-ai definit orientarea sexuala, uite : ia legatura cu acestia http://accept-romania.ro/servicii/consiliere-psihologica/

Dar sa stii : in adolescenta, baietii sunt inca in cautarea identitatii, si un pic sexualitatea se bate cu rolul de barbatul casei.
Poate nu zic bine, insa suna acolo, si discuta cu ei, sub rezerva anonimatului.

Te-am tzucat, si sper sa-ti gasesti drumul.

| hhhapciuuu a răspuns:

Nu poti sa le zici pentru ca sigur te-ar respinge. sunt multi homofobi si sunt mari sanse sa fie si ei. ar cam rade de tine sad
gaseste-ti pe cineva ca tine
happy

| maximrobertalin a răspuns:

Nu te cred dar cred ca e o gluma uneori plictiseala iti joaca feste daca e asa cum zici tu ca esti gay caut-o pe naomi si pe elton jhonrolling on the floor

| Adita1988 a răspuns:

Baaaaaaaaaaaa duteeeee si impuscat-e happy

| Daya25less a răspuns (pentru Adita1988):

Daca lasi un coment macar sa fie unul ca lumea. Daca tie nu-ti plac baietii gay e problema ta, nu te lega de el. E un baiat care are nevoie de ajutor. Si cine stie, poate in viitor o sa ti se aprinda si tie calcaiele dupa un baiat. Taci naibii din gura. P.S : invata sa scrii. "Du-te si impusca-te". Analfabetule.

| Adita1988 a răspuns (pentru Daya25less):

Ma pis pe mama ta happy

| Adita1988 a răspuns:

Doamne ce cretin

| Incepator01 a răspuns:

'Marturiseste-le' ca esti gay, si dupa aia o sa fi privit ca un gay cu norma intreaga.
Cum zice si Azµre, mai bine ai vizita un pshiholog

| acidickiddo a răspuns:

Crezi ca daca esti atras de baieti,esti gay? La varsta adolescentei, sunt lucruri pe care trebuie sa le descoperi, sa le simti, sa le analizezi mai intai de toate. Poate esti in criza acestei varste si nici tu nu stii daca e bine sau nu.A fi gay in societatea noastra inseamna a fi privit cu ochi critici, atat de familie cat si de cei care te inconjoara.Este foarte simplu sa afirmi despre orientarea ta sexuala, dar foarte greu sa treci cu vederea insulte, batjocura.Chiar iti vor face mai rau.Nu te critic,judec,dar trebuie sa stai mai bine sa te gandesti. Dupa parerea mea, mai bine stai de vorba cu parintii tai, explica-le cum sta treaba, adreseaza-le intrebari, vezi ce parere au despre acesti oameni cu alta orientare decat suntem obisnuiti.Presupun ca nu ai vorbit cu ei.In schimb te-ai destainuit aici.Credeai ca vei primi sfaturi? Cum zicea cineva inaintea mea:FA CE-TI DICTEAZA INIMA.Dar nu inainte de a analiza la rece situatia.Parerea mea. happy

| R0VER a răspuns:

Ma minunez nu atat de intrebarea astuia, (un om inlantuit in pofte nefiresti) ci de cate raspunsuri a putut lumea sa dea! laughing
si apoi, interesant raspunsul pe care l-a premiat cu funda laughing

| Nelutzu222 a răspuns:

Omg :O:O pai sa cunosc eu pe cineva de Genul=]]], si sai si mai placa de mine pai sa fuga de mine ca de bat in el ca nuam Gay vede,

Eu zic sa lasa baieti si sa te apuci de fete! Bft!

| 085776 a răspuns:

1.Descarca-te unui prieten bun daca la ei nu poti ajunge. Sau incearca sa deveniti amici, pe urma prieteni si vezi si tu cum decurg lucrurile.
2.Dai naiba p-astia care se dau mari smecheri, ca pana la urma nu-i nimic decat gura de ei!
3.Relax! Daca nu merge cu ei sigur o sa gasesti tu baieti, cu putin noroc si de aceeasi orientare sexuala ca tine. Bye :*

| yukyta a răspuns:

Ce penal...dar totusi incearca cu o fatalaughing... vrei sa fi batjocora tuturor? doamne unde a ajuns prostia omului.

| CodrinV a răspuns:

Nasol. Trebuie să le placă și lor de tine. Altminteri, îți doresc cucces!

| BloodyThoughts a răspuns:

Wtf!
Du-te la un pshiholog.

| CalinEduard a răspuns:

Oarba dupa tine firati ai dreacu de scarbosi daca te prind pe astrada te bat de nu te mai cunoasae mata

| jackyboy12 a răspuns (pentru CalinEduard):

Si eu! Ma bag si euu!laughing)

| Kamikaze57 a răspuns:

Ba baiatuleeee. eu zic sa ii iei pe toti 3 intr-un loc si sa le zici asta poate avem norcul sa te calce aia in picioare poate te trezesti la realitate!

| LarisaRoxxana a răspuns:

E un tip care s-a apucat sa scrie articole pe tema asta. Merita citite! Poti sa si vorbesti cu el :) Merita, un prieten de al meu e gay si vorbeste cu el des, il consiliaza. Merita!:*
http://andreidifferent.wordpress.com/

| FLORINDRAGHICI a răspuns:

Anonim!
Inainte de a marturisi ca esti gay!
De ce Nu Incerci si o fata?
Poate Nu esti decis inca!
SI MIE MI-A INTAMPLAT DIN DORINTA DE A FACE SEX!
Dar dupa ce am avut o prietena mia-m dat seama ca Acel sentiment(Prostesc de sigur)A fost doar pentru, ca simteam nevoia de a face sex! Incearca sa iti faci o prietena si daca nu reusesti sau poate nici atunci nu-ti gasesti linistea spune-le parintilor tai!(Ei te Vor Putea ajuta) Daca le vei spune alora ca esti gay... SIGUR VOR RADE DE TINE! In Romania A fi Gei e IN AFARA SOCIETATII! Cand te Masturbezi!(Esti Tostusi baiat) Nu mai Te Uita La fimpe Cu Gey! Incearca si la fime cu fete, Fa un mic efort si incearca sa scapi din impasul asta!

Poate Nu ai posibilitatea sexuala de a face sex!(In cazul asta...Gay scrie pe dumneata)Pana Te Hotarasti Ce ESTI! Nu Marturisi nimanui asta decat parintilor daca scapa de sub control!

Si Nu ASCULTA DE CEA CE TISE SPUNE!
Pune Mana pe fetite... DALE CHILOTEII Jos...Si Uita de Colegii tai! happy happy happy :-p

| marta45 a răspuns:

Dacă sunt şi ei gay spune-le ca-i placi si gata si daca nu sunt gay nu le spune.

| antonio2003 a răspuns:

Da ce aveti cu el ma car are curaj sa spuna, si ce daca tot om e ca si voi nu numai el este asa sunt mii de gay in lume.si referitor la intrebare vb cu un prieten bun si elibereazate, incearca sa ii uiti.Crede-ma nu o sa te mai vada cu aceiasi ochi daca le spui.

| Ionut_Timis_1998 a răspuns:

Te inteleg! stiu si eu durerea asta am trecut si inca trec si eu sunt gay Mda... dar nu mai suport durerea stiu prin ce treci daca vrei sa vorbim

| FaceMary_Ally_1996 a răspuns:

Cred ca ra trebui sa ai grija cui ii mărturisești sentimentele... nu toți îți vor înțelege orientarea

| Paul_Sumanaru_1999 a răspuns:

Bă dacă ar fi să te înțeleg te-ași înțelege și na fie care are puntul lui de vedere sexual.Și eu am un coleg în clasă care este gay.
si 1 ora intreaga plănge.