| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si sunt gay,imi place de ca-ti va baieti din scoala, puteti sa imi spuneti daca este bine sa le marturisesc lor ca imi place de ei sau sa vorbesc cu un prieten bun? Va rog ajutati-ma nu mai suport sa tin atata suparare in mine, cand ma gandesc ca eu nu o sa fiu nici cu unul dintre ei incep si plang 1 ora intreaga.

Răspuns Câştigător
| purpleee a răspuns:

Ohh saracutulpuppy dog eyes sa stii ca eu te inteleglove struck

47 răspunsuri:
| Anoniiim69 a răspuns:

Este ok, dar nu e bine să le spuisad gandeste-te că unii sunt răi si poate te iau n râssad. si nu băga toti idi; ti in seamă care se iau de orientarea ta. nu poti face ce vor ei, ci ce îti cere tie inima. esti special puppy dog eyes

| Alexbazatul444 a răspuns:

Si eu te inteleg