| anonim_4396 a întrebat:

Sunt complet CONFUZA! Habar nu mai am pe cine iubesc. Inca de anul trecut ( de scoala ) imi place de un baiat Tudor ( Il puteti intalnii la alte intrebari ale mele + ca are si el cont pe TPU da` nu mil spune :P ), anul asta a inceput sa-mi placa de alt coleg (Sergiu), respectiv cel mai bun prieten a lui Tudor, iar acum cred ca a inceput sa-mi placa iarasi de un fost coleg care s-a mutat in Germania aum 1 an jumate. Si sincer nu cred ca ii iubesc pe toti 3. Dar totusi. nu stiu pe cine sa aleg,, Ei sunt cam asa :

Denis

de treaba

amuzant

dragut

timid

Sergiu

amuzant

sincer

destept

putiiiiiiiiiiin timid

Tudor

Macho

Suuuper-amuzant

schimbator

deloc timid

Cu Tudor : Vorbim deschis, mai ales ca eu de obicei sunt prima in clasa, si el al doilea (cam pe la 7:06 ajungem, si noi incepem orele la 8:00 ) Si vorbim muult pana incep orele dar ma rog, si in ore sau cateodata in pauza

Cu Denis : Nu prea vorbesc cu el de cand s-a mutat anul trecut, doar pe facebook

Cu Sergiu : Vorbim Super-deschis, cel mai mult in ore.

Si chiar nu stiu cum sa fac :|.

Daca r trebuii sa fac o lista cu cine am cele mai multe sanse ar fi asa :

1.Sergiu ( Ptr ca ne intelegem mai bine decat ma intelegeam cu Tudor anul trecut, si anul trecut ma intelegam cu tudor foaaaaaaaaaaarte bine )

2.Denis ( Fiindca lui i-a placut mai demult de mine cand a aflat ca si eu il plac, cred ca si acum am sanse )

3. Tudor ( Am crezut ca am 100% sanse cu el acum 1-2 luni, cand i-am spus ca il plac dar a fost o greseala imeeeeeeeeensa. Dar inca tot cred ca s-a despartit de fosta atunci, chiar daca acum sunt impreuna in secret. uitati aici inttrebarea pe care am postat-o mai demult : http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-TPU-aseara-m-a-su nat-baiatul-de-care-imi-place-si-a-spus-tudor-tu-ieri-mi -a-zis-stefania-una-pe-care-no-sufar-ceva/ )

Chestia e ca cea cu care s-a impacat iarasi tudor in secret, tot timpul cand ma suna si imi zice chestii care sincer nu-mi pasa ( Stii ca trebuia sa-i dau lui Maria Crecan 2, 50? :oo:oo ) Ma intreaba cateodata cine e pe mess si daca ill mentionez si pe Tudor zice " Aaa. tu da sa n vorbesti cu Tudor ok?" Sau atunci cand au fost despartiti m-a sunat Ioana fiindca pun pariu ca Tudor s-a despartit de Ioana din cauza ca ma placea atunci pe mine, fiindca cu o seara inainte sa se desparta (eu aveam picioru in ghips si nu mergeam la scoala) m-a sunat sa imi zica ca i-a zis una` ca il plac, eu negam, el a inceput sa cante "Recunoasteeee" si a doua zi mi-a zis Ioana pe mess ca s-au despartit. ( Uitati din nou aici : http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-TPU-aseara-m-a-su nat-baiatul-de-care-imi-place-si-a-spus-tudor-tu-ieri-mi -a-zis-stefania-una-pe-care-no-sufar-ceva/ ) Na` ma rog si cand au fost despartiti m-a sunat Ioana sa-mi zica sa nu vorbesc cu el delooc, Da nu pe un ton gen " Daca faci asta iti rup capu`" sau ma rog, a spus asa normal (Evident pentru ca crede ca sunt o amenintare pentru ea )

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Uff complicat...eu l-as alege pe Sergiu dupa descrierile tale, insa tu stii care este relatia ta cu eltongue

| NyanCat a răspuns (pentru lolly):

Ok, merci mult love struck

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Mda cam lunga lista si povestea.laughing Trebuie sa ai rabdare sa o citesti, nu te supara dar cred ca esti in clasa 4-6 din cate imi spui tu aici, dupa cum imi povestesti si dupa cum ii clasifici pe baieti.
In primul rand intelege ce simti tu este doar atractie, probabil te-ai indragostit, si nu stii pe care dintre cei 3 baieti ii placi. Iubirea este cu totul altceva.
In al doilea rand, incearca sa te `cuplezi`de cel care te face sa te simti cel mai bine, cu cel cu care poti fi tu insati, cu un baiat care sa te considere speciala si deosebita de altii, sa nu te barfeasca, sa simta ceva pentru tine si sa-ti arate ca ii pasa de fericirea ta si de cum te simti tu.winking Daca mai ai nedumeriri lasa-mi un mesaj si-ti voi spunea parerea mea.
Ps: Bafta la agatat! Si alege-l cu grija.

| NyanCat a răspuns (pentru lolly):

Mersi, dar totusi sunt sigura ca il iubesc cu adevarat pe unul dintre ei dar nu stiu care nu e doar o atractie

| Inuutsa a răspuns:

Asta nu e iubirelaughing e un capriciu.scuza'ma ca iti spun. Veziti mai biine de scOala ca e mai importanta.decat niste baieti pe care dpa generala poate nu ii mai vezi in veci!winking Succes...si dca na-i chef de sfaturi gen predici. urmeaza'ti inima :*

| NyanCat a răspuns (pentru Inuutsa):

Ba este big grin Oricum, de toti m-am mai indragostit candva, in afara de Sergiu big grin Nu-mi vad de nici o scoala, ma chinui degeaba big grin Daca iau vreun 9 pedepsita 2 luni big grin Si oricum, deja am gasit aspunsul la intrebarea de mai sus :p

| DoarEuu a răspuns:

Daca ai intreba 3 persoane fiecare cu raspunsuri diferite la care raspuns te-ai simtii usor dezamagita?