| AnonimusGate a întrebat:

Sunt cu o fata de aproape 4 luni si sa incep. Deci eu am 17 ani iar ea are 16. Ea e o fata foarte cuminte, ea a facut 16 ani luna trecuta si la inceput ea fost faza ca i-am pus mana pe fund apoi pe sani apoi cand am ajuns sa i iau sani in gura dupa vero 2 luni de relatie iei i parea rau ca ea nu vrea sa se ajung la sex si da dupa am continuat am ajuns sa i pun mana la pasarica, ea mi-a pus mana pe penis si iar i pare rau dar s-a obisnuit din nou si acuma am ajuns ca ea sa imi ia penisul in gura iar eu am pus gura la pasarica ei si ea spune ca nu o sa facem sex numa daca o sa ne casatorim si eu in astea 4 luni am iesit cu ea zilnic si sincer uite da sunt copil dar chiar ma gandesc ca ea sa fie sotia mea sa spun asa. Si oare o sa ajungem la sex inainte de un an? ea se tot maturizeaza de a inceput sa faca chestile astea? eu nu vreau sa o grabesc chiar o iubesc si nu vreau sa o pierd vreodata vreau sa mi se dedice mie si eu ei si sa trecem peste orice. Intrebarea este. acuma este in curs de maturizare de am ajuns sa facem chestile astea care ea inainte nu si le imagina ca o sa le faca inainte de casatorie?

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate tu trebuie sa rezumo doar la sex lasa casatoria pentru ceilalti mai nesanatosi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O panaramă, de mică e curvă.

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti cam mici sa va ganditi la casatorie. Aveti rabdare sa mai cresteti, sa va realizati in viata si apoi sa va ganditi la casatorie.

| Florentina9210 a răspuns:

Panarama de mica!

| Oana92 a răspuns:

Si sexul oral e sex...

| WaterDrop a răspuns:

Nu exista fete cuminti, ci doar baieti prosti.

Ok, dati`i bataie, stiu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O,clar! Acum este matura. Daca se mai maturizeaza putin, ai pierdut.o.

| OMFGConrad a răspuns:

Curvă mică...

| Rektsona a răspuns:

Mai bine o penetrezi, decat oral, e mai mare pacat