| Kaklin27 a întrebat:

:* deci azi am fost la prietena mea si dupa ce au plkt parintii ei am
Inceput sa ne sarutam... Etc. Si
La un moment dat din penis mi-a iesit un strop care semana cu sperma m-am sters cu mana si am continuat iat dupa mi-am bagat penisul in pasarica ei! E posibil sa fi ramas insarcinata k sunt speriat

Răspuns Câştigător
| Darrina a răspuns:

Aceea este "picatura de placere", un lichid care curge inainte de lichidul spermatic. Daca nu ai ejacuat in ea, nu poate ramane insarcinatawinking. funda?big grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca nu ati folosit prezervativ.

| Music4life a răspuns:

Este posibil.
Daca te-ai sters bine, si nu mai aveai reziduri, nu a ramas dar daca nu te-ai sters bine mai bine ii cumperi un postinor sa fiti siguri.
Bafta!

| Nebunatyca69 a răspuns:

ERai prea excitat, sunt sanse minime sa stii! Doar daca iti dadeai drumu in ea. Atunci da! Tu destept, trebuia sa te stergi, sau sa te speli!

| NimicImposibil a răspuns:

Mai sincer sa fiu nu cred..era virgina?

| TodorMaria1997 a răspuns:

Deoareace nu ai ejectat in ea nu poate ramane...happy

| 26Geo a răspuns (pentru TodorMaria1997):

Ma amuza teribil chestia aia cu "ejectatu"laughing)
Problema nu sunt mainile, stropul acela se "ofileste" la contactul cu aerul, problema e "teava", adica ai pre-ejaculat, dar e posibil ca sa mai fi fost pe "teava" niste "rataciti" si nu ai bagat de seama si dupa te trezesti tatic.Sa faca un test de sarcina si vezi ce si cum.Un sfat profesionist nu ar strica, dar cred ca sunteti prea "timizi" pentru doctor.Bafta

| Kaklin27 explică:

Inca e virgina pentru ca nu am introdus toata **** pentru ca o durea am bagat doar capul si a zis ca o doare si am scos-o, si nu nu mi-am dat drumul in ea