| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Sunt cu un baiat de vr'o 2 saptamani dar inainte sa fim impreuna se comporta mai frumos cu mine,era mai dragut,mai atent cu mine, iar acum cand suntem impreuna..nu prea ma mai baga in seama. vorbeste asa cu indiferenta,ma trateaza ca pe o oarecare,si vrea sa ma faca intruna geloasa. Ce pot face ca sa se comporte ca inainte?!
Mereu m-am gandit sa ma despart de el. dar nu pot. dupa stiu foarte bine ca tot eu o sa regret. stiti cum e : creierul zice ceva iar inima altceva.
Aaa si l-am intrebat daca vrea sa mai fim impreuna si a zis ca vrea,ca vrea sa fiu numai a lui. Ce pot sa fac?
Cel mai folositor raspuns primeste funda! Va rog ajutati-ma, URGENT!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu iti asculti inima, in cazul acesta departe nu o sa ajungi, baiatul nu-i de tine pentru ca daca dupa 2 saptamani are o astfel de comportare, imagineaza-ti cum va fi mai tarziu

| neutrino a răspuns:

Baiatul a obtinut acceptul tau si acum nu mai are motivatie pentru a fi politicos. Se pare ca inima ta te va duce la sapa de lemn.