| vizitator111 a întrebat:

Sunt impreuna cu pr meu de 2 luni jum. si ne intelem fffffff bine, cat credeti ca mai dureazabig grin? asa dupa voi o iubire adevarat cat tine? eu stiu ca 3 luni

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Poate sa mai dureze o saptamana sa un an.depinde doar de voi. Daca spui ca va intelegeti eu cred ca va dura mult.Eu sunt cu iubitul meu de un an si inca ne iubim foarte mult si sunt sigura ca relatia noastra va mai dura.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu traiesc o iubire adevarata care dureaza de 6 ani si jumatate. La intensitate maxima. Inca mai simtim, amandoi, fluturasi in stomac.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

O iubire adevărată poate ţine toată viaţa. De unde chestia cu 3 luni? Depinde de persoană şi de sentimentele unuia faţă de celălalt şi invers. Baftă!

| pink10 a răspuns:

rolling on the floor) De unde ai mai scos faza cu 3 luni? Oi fi eu un caz exceptional! La mine tine de un an jumate'

| sagetator a răspuns:

Asta crezi tu, dar o iubire ADEVARATA tine mult mai mult, crede-ma. poate chiar pentru totdeauna. felul in care ne intrebi (utilizatori TPU) da de gandit si cred ca intre voi e doar o atractie, atractivitate sexuală care se referă la capacitatea unui individ de a atrage sexual sau erotic interes fata de o altă persoană.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

O iubire adevarata dureaza 4 ani. Dovedit de niste oameni de stiinta din america. Dar asta nu este intot deauna asa. Din punct de vedere sentimental iubirea nu are limite impuse, adica poate dura 5, 6, 7, 8 sau mai multi ani. Poate dura toata viata sau cateva luni. Eu cred ca nu poti impune inimii granite.

| AngelaRAmona a răspuns:

O iubire adevarata tine o eternitatewinking. Daca tu iti pui mereu intrebarea asta "ce ma atrage la el totusi? mereu ma face sa fierb si sa ma simt implinita" atuci o sa dureze mult timp iubirea.Incearca ca sa te bucuri de fiecare clipa.Pot fii si 1000000000 de luni. Daca stii sa pretuiesti cea ce ai, o sa il detii pe vecie

| euionutz a răspuns:

Maxim 3 luni...depinde cum e sexul

| vizitator111 explică:

Da. parte cu 3 luni am auzit-o la foarte multe persoane. si mi`sa si intamplat, oricum ma inteleg atat de bine cu el de parca ar fi un vis din care nu as mai vrea sa ma trezesc! il iubesc enormmmlove struck

| LauraSauLura a răspuns:

1. Dacă e iubire adevărată, nimic nu o sa va despartă, asa ca sigur durează mai mult de 3 luni -_-
2. daca vă înțelegeri bine... de ce crezi ca doar 3 luni?

| mirunik1dulcik a răspuns:

Eu zic ca daco tineti tot asa un 1 da daca il omori cu telefoanele 3 si esti disp de el da dep si de ani