| Cimpoesu_Eduard_1983 a întrebat:

Am o problema, poate ma ajutati si pe mine cu un sfat.
Sunt cu un baiat de 3 ani jumate, problema este la mine de ceva vreme am dubii in privinta mea, uneori nu stiu daca ceea ce simt pentru el este iubire cu adevarat, ma macina gandul acesta, cand nu este langa mine ( ma refer cand este la munca pentru ca locuim impreuna de 7 luni), atunci cand stam despartiti imi este dor de el, in preajma lui ma simt in siguranta, abia astept sa vina acasa sa stam impreuna, sunt geloasa numai daca se uita vreuna la el, ma uit la el si ma gandesc ca nu lasi da pentru nimic in lume, ma consider norocoasa ca il am.
Daca el nu ar fi in viata mea miar lipsi enorm, incep sa plang numai cand ma gandesc la asta!
Daca va ntrebati am 20 de ani, si incurand vom avea si o fetita!
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Laur6969 a răspuns:

Nu iti mai creea aluzii degeaba, sa stii ca inima ta chiar il iubeste foatte mult de aceea iti e si dor de el asa ca stai linistita si bucurate de fiecare moment al vietii alaturi de el si de fetita ce iti va veni, apropo sa fie sanatoasa❤

1 răspuns:
| DaNtee a răspuns:

Sincer, eu cred ca tu il iubesti sincer pe acest baiat si chiar iti face bine prezenta lui in viata ta, cat despre gelozie este total normal sa doresti sa aperi si sa pretuiesti ce este al tau.