| sunshine19680925 a întrebat:

TPU! Sunt impreuna cu prietenul meu de mai bine de un an, dar de ceva timp, mai exact de cand s-a angajat, ne vedem foarte rar. Suntem amandoi la Politehnica, la facultati diferite, eu Electro, el AC. Eu in anul II, el in anul IV. Vorbim, in continuare, foarte mult prin mesaje, radem, glumim, totul e ca inainte, dar s-au rarit considerabil datile in care ne vedem efectiv. De multe ori cand il rog sa ne intalnim imi spune ca nu are timp si il cred, ii este greu sa fie prezent si la facultate si sa faca treaba buna si la job (domeniul IT). Totusi, tot am semne de intrebare, oare chiar lipsa timpului sa fie problema sau mai exista ceva la mijloc? L-am intrebat de nenumarate ori, si raspunsul e mereu acelasi, invocand lipsa timpului. El este si sportiv de performanta si are antrenament aproape in fiecare zi, asta contribuind la incarcarea programului. Voi ce credeti? Ar trebui sa imi fac probleme ca il voi pierde sau chiar e sincer cu mine? Tin foarte mult la el si nu vreau sa ne despartim... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marius925990 a răspuns:

Dat fiind situatia de fata eu consider ca nu il poti pierde.ba mai mult, te si iubeste mult. felicitari. daca sa spunem ca te vei desparti tu de el, mai mult ca sigur nu o sa aiba timp sa isi faca nici alta prietena. iubiti-va mult si fiti intelegatori atat cat puteti unul cu altul. sanatate!

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Vai de mine! La AC, lucreaza si e sportiv de performanta. Eu ma mir ca mai are timp sa manance si sa doarma.
Dar totusi, la cat timp va vedeti?

| sunshine19680925 explică (pentru DeeaMarry):

Cea mai lunga perioada in care nu ne-am vazut a fost de doua saptamani. De vorbit, vorbim toata ziua...

| Emilian65 a răspuns:

Eu, cred ca lipsa timpului face sa nu va vedeti asa cum vrei tu.