| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Buna TPU sunt in clasa 9happy. iar un baiat din clasa a inceput sa-mi atraga atentia. mereu este atent la mine, este atent la orice vorbesc. etc. credeti ca ma place? nu prea pare genul asta de baiat timd happy:*

Răspuns Câştigător
| cristi62 a răspuns:

Hey:** te place, doar asteapta sa te prinda intre 4 ochi si sa iti spunahappy ...stii vorba aia. daca se uita la tine, tu incearca sa ii faci ochi dulcihappy apoi il prinzi in pauza si mai vb, pa si multa bafta:**

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru cristi62):

Mersii de raspuns :**

| cristi62 a răspuns (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

Mersi pentru funda:** pai fa si tu CUM ITI SPUNE INIMAhappy BAFTAhappy

4 răspunsuri:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Nu conteaza daca nu parea ca e baiatul ala timid cand iubesti pe cineva n-ai cum sa nu fii timid si eu sunt in clasa a 9 si stiu cum ebig grin oricum dai si u lui putina atentie si intreaba-l daca te place sau cheama-l undeva si sarutal si poate iese ceva frumos dintre voi.Multa bafta si nu fi timida cu el.

| vlad838 a răspuns:

Din ce zici tu, sunt cam 80% sanse sa te placa happy