| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o situatie destul de confuzaa, nu stiu ce sa mai cred. Vara trecuta am vorbit cu un tip, amical. Într-un timp ma atrăgea, fizic mult. Vorbeam mai mereu despre tot si toate. La un moment dat mi-a propus sa fiu prietena lui cu beneficii, am refuzat. De curand m-a căutat, am început sa vorbim, din nou. Am vorbit, am vorbit si iar mi-a facut aceeași propunere, sa fiu prietena lui cu beneficii. Nu stiu ce sa cred, sunt destul de multe fete care aleargă dupa el, leșinate, de ce nu i-a propus asta uneia dintre ele? L-am întrebat de ce eu? Nu mi-a răspuns. Ma întrebat daca simt ceva pentru el, am spus nu. Sinceră sa fiu, nu stiu ce simt. Oare mă vede ca pe un trofeu? Stie ca daca accept, el ar fi primul băiat din viata mea. De ce vrea atât de mult, acest lucru? Nu inteleg

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se citeste in postarea ta cu cata disperare strigi si ce mandra esti ca baiatul iti propune asta, nimic nou sub soare, doar esti fata nu? recunoaste ca ti-ar placea sa isi bage madularul in tine, macar fi sicnera cu tine insuti nu ipocrita

| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu el și insistă pe întrebarea aia mai mult. Nu moare nimeni dacă vorbești cu el, nu te obligă nimeni să faci sex cu el dacă nu vrei.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta e problema ea vrea e disperata ii curg transpiratiile si balele si nu ar zice nu, altfel isi vedea de treaba ei si nu ne intreba

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acesta nu se poate numi primul rău băiat din viață...
Părerea mea este ca prieten cu beneficii e sa faceți doar sex fara implicații sentimentale.

Eu cred ca doar il atragi fizic si atât.

Răspuns utilizator avertizat
| WildDream a răspuns:

Baiatu vrea doar sex si te-a vazut disponibila si ca ai cam vrea sa o faci cu el, ca doar e asa de dorit de fete ca nu-i poti rezista. Nu e ca si cum ar vrea asta doar de la tine, probabil mai are cateva "prietene" cu care face lucrul asta, da vrea sa te bifeze si pe tine. Putina diversitate nu strica baiatului.
Daca accepti sau nu depinde numai de tine, da sa nu te astepti sa aiba sentimente pentru tine dupa.

| Lavii007 a răspuns:

Eu am impresia ca vrea sa profite putin de tine, mai ales daca stie ca are mare succes la fel. Consider sa te gandesti bine daca vrei sa ii faci jocul. E posibil ca dupa sa te indragostesti de el si tu vei avea de suferit.

| deadrose2543 a răspuns:

In primul rand sa nu faci greseala sa accepti.
. Probabil totul a inceput dintr-o gluma perversa,el a vazut ca tu accepti si ca-ti place si a zis sa incerce, unii oameni isi permit asemenea lucruri pentru ca noi le acceptam.
Nu fi naiva, o sa regreti dupa, el ar fi prima persoana cu care faci asa ceva, iar dupa parerea mea prima oara cand faci sex ar trebui sa fie cu cineva pe care iubesti.
Ai grija