| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Ionut si am o intrebare. Fetele miar putea raspunde la ele dar in fine. Imi place de o fata din clasa de la mine. Sunt in a 7-a si ea este in clasa cu mine. Am observat ca ii cam place de mine. In pauze stam si vorbim singuri, radem, glumim. Amandoi ne placem foarte mult. Pe ea o cheama Paula si are 12 sau 13 ani. Invata foarte bine, e inteligenta si e cea mai draguta fata din toata scoala va rog sa ma credeti. Vinerea trecuta, cand am luat vacanta si am facut party la scoala m-a asteptat saraca in frig in curtea scolii. Nu avea nici o geaca pe ea doar o bluza. M-am dus la ea i-am dat paltonul meu si cand sa mergem in scoala m-a sarutat si m-a imbratisat. Acum as vrea un sfat despre cam ce ar trebui sa fac mai departe. Sa ii dovedesc ca o simpatizez foarte mult. Cateodata nu putem sta linistiti in pauza ca vin niste colegi care sunt gelosi pe noi 2 si comenteaza... As vrea sa imi spuneti ce as putea face ca sa ii arat cat de mult o iubesc? Sa o sarut pe gura sau pe obraz sau o imbratisare sau ceva de genul?

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Las-o dq de imbratisare...o inviti intr-un parc dragut, o iai frumos de mana, poate ii dai si un ursulet mic si apoi o saruti
doamne de ce nu ma asteptau si pe mine fetele in frig? norocosule!

| neutrino a răspuns:

Pai daca va iubiti, sarut-o pe gura, ca pe obraz o pupa mai multi. Vesi si asigura-te daca nu cumva are si ea nevoie de o haina mai buna pentru gerurile acestea, si daca poti, treci la fapte. Iubirea inseamna si sacrificii!

| Victoria275 a răspuns:

De ziua indragostitilor, cumpara-i un trandafir alb, o cutie de bomboane Milka, si o bratara cu inimioare, sau o pereche de cercei. Saruta-i mana, fetele se topesc atunci cand le este sarutata mana si pe gura merge. Ma rog. Vezi cum faci. Bafta!

| Simonika1264 a răspuns:

Eu zic ca mai intai sa o imbratisezi, dupa aceea o pupi pe obraz, mai lasi putin timp sa treaca ca sa o faci sa te doreasca si mai mult, iar intr-o zi (nu o lasa mult sa astepte), te duci la ea si o saruti.

| BiaBybbyBia a răspuns:

Ia-o usor.Mai intai iesiti si voi in oras si apoi.