| anonimu123 a întrebat:

Sunt la liceul Mihai Eminescu Suceava si vreau sa intreb daca se ofera bursa pentru transport sau daca se deconteaza transportul.

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Se deconteaza biletul.Am si eu colegi din alta parte, si au si bursa si le si deconteaza tot biletul.iar cei care sunt din oras le deconteaza doar jumate din bilet.

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Fiecare liceu deconteaza transportul, doar ca in ultimul timp criza a afectat si acest lucru si o-sa astepti ceva vreme banii.

| Clarity a răspuns:

Pai fiecare transport se deconteaza de la secretariatul scoli tongue