| fatadeciocolata189 a întrebat:

Buna TPU sunt noua pe aici, ma numesc Anastasia si am 19 ani si am o problemuta. Sunt impreuna cu iubitul meu de 4 ani, si la implinirea celor 4 ani m-am gandit sa trecem la pasul urmator stiind ca merita deoarece a avut rabdare pana acum. Asa ca am facut rezervare la un hotel de pe litoral sa ii pregatesc ceva frumos, dar la un moment dat mi-a spus ca are o fantezie sa zic asa, mi-a spus ca ii place sa o faca in apa e plaja noaptea la inceput na nu eram incantata, dar intr-un final am acceptat sa fie el fericit, in fine. a doua zi cand faceam plaja a zis ca la noapte reluam din nou treaba dar la hotel. noaptea cand ne-am intors eu nu mai aveam chef de nimic ma dureau picioarele, imi era somn, dar am acceptat din nou doar ca i-am spus ca vreau cu prezervativ, dar a zis ca el nu il suporta dupa ce ne-am contrazis ogramada pe tema asta pana la urma am cedat doar ca problema mea ar fi ca la un moment dat am simtit cand si-a dat drumul in mine, ne-am oprit imediat, si dim la prima ora am luat pilula de a 2a zi imi e foarte rau acum imi vine sa vomit,am ameteli banuiesc ca e de la pastila, dar in schimb mi-e foarte frica sa nu fiu insarcinata el a zis ca nu o sa raman nu am nevoie acum de un copil si mie foarte frica sa nu fiu, dar pe langa toate astea de cand i-am indeplinit " dorinta" se poarta si mai frumos de cum se purta inainte cu mine inainte era mai rece acum daca nu ma umple in complimente imi ia mereu flori, dar ma gandesc ca daca stiam un pic sa ma impun nu aveam de ce sa imi fac griji, dar el fiind primul meu iubit am avut incredere in el, dar in schimb mi-e foarte frica de o posibila sarcina, la un moment dat devenise un pic cam "canibal" incepuse sa ma muste de sani la un moment dat m-a muscat asa de tare incat mi-a laaat o vanataie +semn acum ma doare si de unde m-a muscat el cu ce pot sa dau ca sa scap de vanataie si sa imi calmeze durerea?, va rog am nevoie de niste sfaturi ma gandesc ca poate nu sunt gravida avand in vedere ca am luat pastila, dar tot sunt stresata, multumesc anticipat si acord funditabuna TPU sunt noua pe aici, ma numesc Anastasia si am 19 ani si am o problemuta. Sunt impreuna cu iubitul meu de 4 ani, si la implinirea celor 4 ani m-am gandit sa trecem la pasul urmator stiind ca merita deoarece a avut rabdare pana acum. Asa ca am facut rezervare la un hotel de pe litoral sa ii pregatesc ceva frumos, dar la un moment dat mi-a spus ca are o fantezie sa zic asa, mi-a spus ca ii place sa o faca in apa e plaja noaptea la inceput na nu eram incantata, dar intr-un final am acceptat sa fie el fericit, in fine. a doua zi cand faceam plaja a zis ca la noapte reluam din nou treaba dar la hotel. noaptea cand ne-am intors eu nu mai aveam chef de nimic ma dureau picioarele, imi era somn, dar am acceptat din nou doar ca i-am spus ca vreau cu prezervativ, dar a zis ca el nu il suporta dupa ce ne-am contrazis ogramada pe tema asta pana la urma am cedat doar ca problema mea ar fi ca la un moment dat am simtit cand si-a dat drumul in mine, ne-am oprit imediat, si dim la prima ora am luat pilula de a 2a zi imi e foarte rau acum imi vine sa vomit, am ameteli banuiesc ca e de la pastila, dar in schimb mi-e foarte frica sa nu fiu insarcinata el a zis ca nu o sa raman nu am nevoie acum de un copil si mie foarte frica sa nu fiu, dar pe langa toate astea de cand i-am indeplinit " dorinta" se poarta si mai frumos de cum se purta inainte cu mine inainte era mai rece acum daca nu ma umple in complimente imi ia mereu flori, dar ma gandesc ca daca stiam un pic sa ma impun nu aveam de ce sa imi fac griji, dar el fiind primul meu iubit am avut incredere in el, dar in schimb mi-e foarte frica de o posibila sarcina, la un moment dat devenise un pic cam "canibal" incepuse sa ma muste de sani la un moment dat m-a muscat asa de tare incat mi-a lasat o vanataie +semn acum ma doare si de unde m-a muscat el cu ce pot sa dau ca sa scap de vanataie si sa imi calmeze durerea?, va rog am nevoie de niste sfaturi ma gandesc ca poate nu sunt gravida avand in vedere ca am luat pastila, dar tot sunt stresata, multumesc anticipat si acord fundita

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a se putea da un raspuns catusi de cat corect la intrebarea ta sunt necesare cateva precizari.In primul rand trebuie stiut daca erai in perioada de fertilitate ridicata. Pentru a afla acest lucru ar fi nevoie sa stiu in ce perioada ai avut ultima menstruatie, cam in ce data urma sa-ti vina urmatoarea menstruatie. Data exacta la carea avut loc sexul si daca ai un ciclu menstrual regulat sau neregulat. DOAR stiind aceste date se poate face o analiza si trage o concluzie clara daca acea pastila ti-ai administrat-o la timpul potrivit si daca era nevoie de asa ceva.Starile de rau pot reprezenta reactiile adverse ale pastilei respective care in orice caz iti va destabiliza intregul sistem endocrin si hormonal pe termen lung de minim 6-9 cicluri menstruale. In cazul in care prezinti datele cerute am sa revin cu un raspuns bazat pe date certe. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu mai privi sexul ca pe o operație pe creier și nu te mai panica atât, n-o să mori.

Canibal? L-ai făcut să aștepte 4 ani și și-a vărsat toată frustrarea în tine și la propriu și la figurat.

Răspuns utilizator avertizat
| Olyolgutsa15 a răspuns:

Cumpara un test si vei aflawinking

| Rayannnnn1 a răspuns:

4 ani, saracul de el laughing nu are experienta saracul normal ca si.a dat drumul