| paty_6560 a întrebat:

Buna TPU sunt patybig grin si am 13 ani.am o intrebare nu stiu de ce am o scurgere o chestie alba. ce curge din zona intima.[mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala]nu stiu de ce dau funda tongue

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este secretia vaginala normala. Apare la pubertate si dispare la menopauza. Apare cu maxim 2 ani inaintea primei menstre.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Nu ai nicio problema, stai linistita. Asa apare la pubertate. E un semn ca mai e putin si iti vine si menstruatia.

| NyanCat a răspuns:

Pai simie misa intamplat la fel dar ginecologii la care am fost au spus ca se intampla cand racesti la ovare.

| Maria_3271 a răspuns:

Este semn ca iti vine ciclul...sau ti-a venit deja?