| jonnnyyy a întrebat:

Buna TPU.Sunt un baiat de 18 ani jumatate si o fata care o cunosc vrea sa ma culc cu ea.(ea stie ca eu sunt virgin) parca as vrea, parca nu.intr-un fel imi e rusine asa mai ales ca ea are aproape in fiecare seara o relatie sexuala... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

hee heeca sa o iei logic.cred ca oricare baiat sau barbat ar acceptahee heeinsa gandeste-te ca, din moment ce are,, in fiecare seara o relatie sexuala". poate avea anumite boli cu trasmisie sexuala.eu te sfatuiesc sa nu o facihee heesi alcv ar fi ca totusi avand 18 ani jum si fiind virgin cred ca esti un baiat cumintel daca nu ai facut-o pana acum.si din moment ce esti asa, cred ca ar fi mai bine sa o faci prima data cu o fata pe care cu adv o iubestihappyasa vei avea si o amintire frumoasa.nu ca ai facut-o cu una care a avut muulti altii inaintea tahappysi ma mai gandesc la alcvlaughingnu ca ar fi adv insa exista posibilitatea sa vrea sa te treaca in "carnetelul" eilaughingsi apoi sa se laude putin putin la alti prieteni.nu stiu.eu ma gandesc la oricelaughingte poate barfi apoi ca nu esti bun la pat.chiar nu stiu.te sfatuiesc sa te gandesti biine de tot inainte sa faci asta.baftawinking

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este prostituată de meserie?
La ce te uiți tu, la o femeie care este fără număr! Le ai pe gusturi. Nu este mai corect pentru tine să-ți faci o prietenă numai a ta? Și care este povestea că ești tu virgin? Oare vrei să o faci cu una experinmentată pentru început?
Indiferent care va fi decizia ta, nu uita obligatoriu prezervativ!
Pa, pa.

| liviu42 a răspuns:

Sa o faci si tu cu ea ca este experta, de meserie te invata si pe tine a face sex.

| mona a răspuns:

Daca nu vrei sa iei vreo boala de la ea[din moment cei poma buna.se culca cu mai multi]las o, sa nu cazi in plasa ei ca pe o achizitie noua, mai ales ca esti virgin pastreazate pentru persoana pe care o iubesti sau o vei iubi

| SociallyDepressed a răspuns:

Las-o balta.Cine stie cu cine s-a culcat inainte si poate are vreo boala.De ce sa te risti?

| Leon a răspuns:

Ba esti nebun la cap?' cum ma n-ai gasit alta decat m. uista asta? Gaseste-ti frate una calumea ca n-au intrat zilele in sac

| RedAppLe a răspuns:

Eu zic sa te pastrezi pentru cea cu care vei fi impreuna...Vad ca asta ii o usuratica.Si nah eu zic ca mai frumos este atunci cand o faci cu persoana iubitawinkingAcuma tu alegi.Succeswinking

| SiMpLa a răspuns:

.primul sarut...intaia noapte de dragoste.ce frumos nu? pare sa ramana o amintire de neuitat iar acea virginitate trebuie sa i-o dai unei persoane careia simti ceva pentru ea.nu numai pentru ca are experienta sau doar pentru o banala placere bleh...

| diclorofosfat a răspuns:

Daca nu esti pregatit pentru o relatie, si vrei doar o noapte, eu zic ca face, DAR nu uita de protectie, daca tipa se culca cu atitea cine stie ce boli o fi avind.

| emima a răspuns:

Pai tu simti placerea de a culca cu ea? mai bine las-o balta daca are cate o relatie sexuala in fiecare seara

| anonima122 a răspuns:

Eu zic ca mai bine nu. Fata aia dupa spusele tale pare o tarfa.
Nu mai bine astepti o fata pe care sa o iubesti?

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Cum sa aiba in fiecare seara o relatie sexuala?:o! are prieten sau cum? mai bine o lasi balta si cautati o fata care sa te merite si care sa fie doar pentru tine nu pentru toti daca intelegiwinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa balta fetele! Daca ai sub 20 de ani nu e bine asa ceva.O sa ti se deformeze toate oasele.Inca nu esti dezvoltat pentru.asta.
Si ea este o... (scuze)de se culca in fiecare seara cu altcineva?
Nu te du ca boul la taiere! Pastreaza-te mai bine, vorbeste cu tata.

| gabytza_1219 a răspuns:

Nu ie pentru tine aceasta persoana nu te merita las-o balta

| gesiik a răspuns:

Bunahappyeu te sfatuiesc sa nu o facihappyai timp de relatii sexuale...si daca tie nu iti place de ea nu trebuie sa faci.asteapta sa ai o relatie serioasa cu o fata de treaba si cuminte...nu cu una care stie tot orasul ce facehappy. oricum bafta:*

| lalala_6426 a răspuns:

Mie mi se pare ca aceasta fata vrea doar sa te foloseasca, adica daca ea o face in fiecare seara...nu mi se pare ca vrea de la tine o relatie serioasa, si daca ai ajuns pana la varsta de 18 ani fara sa ai vreun contact sexual(bravo), mai bine asteapta sa vina momentul in care vei gasi o fata draguta pe care o iubesti si nu ai sa regreti nimic. Nu e prea tarziu nici daca te apuci de la 20. Nu ai sa pierzi nimic!

| mitzush a răspuns:

Pai ca cine are? de ce sa nu incerci.doar nu esti fata sa te temi atat de tare. ar putea fi o experienta placuta plus de asta nu ai 14 ani sa ai o oarecare teama.sau iti ie teama de ce nota iti va da? trebuie doar sa ti iei inima in dintii sa fi senzual si sa incepi sa i oferi ce i place cel mai tare.bafta.