| Laurentiu95 a întrebat:

Buna TPU.Sunt un tip timid si nu stiu ce pot sa fac sa-mi pot da o intalnire in oras cu respectiva fata ( daca gasesc o fata de care mi place pe facebook si n am vazut-o niciodata pana atunci? Chestia este ca am mai incercat si de cate ori am incercat am primit cate un refuz ) cu toate ca toate cererile de prietenie trimise de fete au fost acceptate. Puteti sa mi dati un sfat va rog?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai numai inceerca astfel! Fete cunoscute de pe Facebook.Ca vei mai primii multe refuzuri! Iar daca una va accepta sigura este u buimaca de fata ametita care nu stie pe ce lume traieste! Incearca sa ti faci o prietena altfel si nu online oK?

| nesuferit a răspuns:

Lasa facebooku frate ca de asta esti timid, vrei o fata? du-te in club, la o cafea, oriunde e plin de propaturi. daca fata se uita la tine apoi isi intoarce in alta parte privirea o ignori, daca te priveste 2 a oara, te bagi in seama direct

| neutrino a răspuns:

Gaseste intai fata careia sa-i placa de tine si dupa aceea sa-ti faci planuri.

| Azµre a răspuns:

Nu o iei din prima, înainte de toate fă-o să se acomodeze cu tine vorbiți pe net apoi o inviți în oraș sub pretextul că ai vrea să vezi cu cine vorbești pe net.

| gazza01 a răspuns:

Eu una cred ca tocmai atunci cand iti doresti sa-ti faci o prieten/a mai atre tocmai atunci nu vine. Mie mi se pare ca apare pers potrivita atunci cand te asteptzi mai putin!

| AlexandruAlbu a răspuns:

"Grow a pair" cum ar spune unii, te bagi in seama cu respectiva fata in fata.