| denisamadalina a întrebat:

tocmai m-am indragostit de unde baiat si imi aplce foarte mult de el si as vrea si eu niste statusuri pe masura...ma poate ajuta cineva ofer funda si votbig grin

Răspuns Câştigător
| Arisu a răspuns:

Dragostea ta a venit pe furis, furandu`mi o parte din sufletul meu... "Te iubesc!"

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde ca sufletul ma doare…

♫♦ Te iubesc ♥♫

* Te ador mereu, pe cuvantu` meu *

Stii ca dupa tine ma topesc Stii ca fara tine innebunesc

Te iubesc foarte mult si poate o sa razi de mine, ai plecat de un minut si deja mi-e dor de tine!

invizibil dar nu´i pierd urma.Pe el il pastrez intotdeauna.

Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte!

Tot ce vreau eu, este sa te vad zimbind happy

Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate…

Am invatat sa iubesc, ca sa pot fi iubit.

Daca ai nevoie de ceva sunt aici, daca nu ai nevoie de nimic.tot aici sunt!

Iubirea este un cadou!

De la o simpla prietenie si o privire dulce se poate ajunge la o iubire de vis

In lume sunt 8 minuni... 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu...

Cam atit. sper sa-ti placa )) bafta! sa aveti relatii cit mai indelungate si ft frumoase :*

2 răspunsuri:
| pisicutza_7425 a răspuns:

Pai depinde ce statusuri ...Esti dulche ca o savarina.Te Iubesc guRitZa mHea.Esti viata mea fara tine simt ca mor.Cand te ating sunt ca si ciocolata care se topeste la soare. Iubitu meu cu ochi...ma cucerit din prima far nici un efort prea mare, Te iubesc la nebunie la fel ca si cum iubesc viata asta minutata alaturi de tine

| denisamadalina explică (pentru pisicutza_7425):

Multumesc si pentru aceste statusuri dar nu mi se potrivesc