| MadalinR11 a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri, care sa fie de la un baiat pentru zdrente proaste care sunt chiar in plus :d
ofer funda happy

2 răspunsuri:
| shhadow a răspuns:

Hai zdreanta, fa pasi. O am pe a mea, buna, draguta. Geloasa pe ea? Stiu! N-o sa ajungi niciodata ca ea.

O relatie e pentru doi, dar unele curve nu stiu sa numere.

Esti doar o curva pentru mine. Du-te la altul, cu mine cu tine.
●Vorbesc urat da` fac numai lucruri bune.Ma pis pe tarfele care ma umplu de spume!
● Manutele sus, gurita mareeeee! MA PIS pe voi doamnelor zdrente Barfitoare!
Nu ma las intimidat de o zdreanta care cauta doar bani.
Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.
Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza! Esti doar o zdreanta.

| KTyy a răspuns:

Fetito,nu stiu ce mai astepti,ti-am spus ca noi am terminato,dc nu vrei sa pleci? Ma iubesti? Stiu scumpo,dar acum e prea tarziu,te vreau arsa,eu de abia acum inviu,si iti scriu,acest mesaj ca sa ma ti minte,esti o curva,nu mai fa pe fata cuminte!

Tu vrei doar bani,nu stiu la ce te gandesti,vad,te dezbraci,vezi sa nu racesti, vrei bani? ha ha, pai ca sa ma ai tu esti ceea care trebuie sa platesti!winking

O privire calma, si atat de dragastoasa.o saptamana alaturi de ea ca sa-mi dau seama ca e doar o zdreanta!

Hmm, nu am inspiratie la ora asta...sunt originale :p, sper sa te ajute! happy