| xDeiiax a întrebat:

Unde pot cumpara o chitara "clasica" in Galati, si daca stiti pretul aproximativ happy? Multumesc anticipat.(Fundabig grin) P. S Scuzati categoriahee hee

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Muzica. Pe Brailei mai sus de Agentia de voiaj langa un magazin de articole de vanatoare. Repere mari: Banca Carpatica, fata in fata cu banca agricola. Urci niste scari si gasesti magazinul.

Acolo era amus 4-5 ani cand inca stateam si eu in Galatihappy pret in jur de 200-300 de lei

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

De ce nu cauti si tu pe net?happy. gasesti si la mana a doua.:*:* si ieftine. bafta