| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU unde pot cunoaste fete in afara de facebook (pentru ca pe facebook nu dau accept/nu vorbesc cu mine)? Am 22 de ani si as vrea sa intalnesc fete sa mai comunic sa mai schimb idei, nu am prieteni doar 2 cu care mai ies la un suc prin oras (tot baieti si la randul lor nici eu nu cunosc fete) si de ce nu sa-mi fac si o prietena.Problema e ca traiesc intr-un oras mic, nu avem mall, nu avem cinemauri, nu avem cluburi (doar unu unde merg doar tigani si se iau la bataie eventual in weekenduri)...chiar nu am idei si anii trec.Toate fetele de varsta mea au cam plecat pe la facultate prin alte orase si nu prea mai sunt de varsta mea sau cele mai mici care se pregatesc sa plece de la 17-18 ani in sus.

6 răspunsuri:
| ionela47 a răspuns:

Buna pai ai o varsta totusi si ma gandesc ca tu muncesti. pai incearca siteuri-le astea MATRIMONIALE, SIMPATIE care isi caut jumatatea si vorbesti si tu cauti o fata de varsta ta si vorbiti va cereri numerele de telefoane si vorbiti o perioada si dupa vedeti voi cum va vedeti iesi si tu din orasul ala al tau si bati si tu un drum catre ea sau ea la tine sau daca nu intr-un oras la un suc si mai departe vedeti voi. Bafta! Funda?

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru ionela47):

Nu muncesc

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru ionela47):

A da si pe site-uri de matrimoniale cum ai spus tu is numa fete de-alea faine...

| ionela47 a răspuns:

Dragul meu daca tot vrei fete,, faine,, tu nu poti sa ii zici fetei sa iti trimita poze cu ea sau poti sa intri la ea pe cronologia ei si te uiti la pozele ei

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru ionela47):

Nu fac asta stai linistita...nu sunt genul happy

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Matrimoniale rolling on the floor)