| maruntzika a întrebat:

Salut fete si băieți, as vrea niște sfaturi de la voi, accept orice părere si sfat (adecvate desigur), acum o săptămana am facut cunoștință cu un băiat bărbat mai bine Zis in Chisinau ziua la mc'donalds, el este din Anglia dar locuieste in România are 35 de ani eu am 22, ne-am vazut doar atunci si a plecat acum in acest weekend verea sa vina in special pentru a ne cunoaște mai bine dar eu vorbesc engleză foarte slab, 2 zile vom petrece impreuna si nustiu cu ce sa ne ocupam cum sa comunic cu el )) eu înțeleg ce spune dar Vorbesc slab, totuși 2 zile nus 2 ore ))) si unde credeți ca e mai bine sa mergem sa petrecem timpul, propuneri idei astept! Merci

1 răspuns:
| RobertaAron a răspuns:

Ati putea merge la cinema, in parcuri, la o inghetata, filarmonica, muzeu. Sunt o multime de locuri de vazut sau chestii de facut. Sper doar ca nu iti trece prin minte sa te iei sa pleci cu el undeva intr-o padure, unde sa nu te mai gaseasca nimeni...