| YukiLove a întrebat:

v-a pus vreodata cineva intrebarea "Ce-ti place la iubitul/iubita tau/ta?" Pe mine m-a intrebat recent o prietena si sincer pe moment m-am blocat si n-am stiut ce sa-i spun. Dar m-ai tarziu m-am gandit si mi-am dat seama ca probabil cel mai mult este faptul ca el imi recunoaste calitatile si vede direct prin defectele si slabiciunile mele si ma sustine mereu, si ma ajuta sa le depasesc, el e singurul pe care nu pot sa-l mint sau sa-l pacalesc pentru ca are abilitatea de a vedea direct prin mine. M-am gandit sa va pun si voua aceasta intrebare pentru mi s-a parut interesant sa ma gandesc ce-mi place cu adevarat la iubitul meu, si sunt curioasa daca voi stiti de ce va iubiti partenerii.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta e dragostea adevărată, te îndrăgosteşti şi nu ştii de ce.

| Azµre a răspuns:

Totul! De la cum gândește, la cum se comportă, cum mă înțelege, cum mă alintă, și așa mai departe.
În fiecare zi descopăr câte un lucru nou pentru care o iubesc!

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

Wow...nu credeam ca esti asa sensibil! happy

| Azµre a răspuns (pentru Xenya):

Cum mă credeai?

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

Putin indiferent., nu credeam ca poti sa fii atat de romantic! Felicitari!
Ok am inteles ca am gresit si o sa ma tragi de urechi! ...promit ca nu mai fac! happy

| Pandacorn696 a răspuns:

Trebuie sa fie sincer, intelegator.sa iti ia apararea, sa te cunoasca cu adevarat

| starlyy9 a răspuns:

Ce-mi place? Imi place ca mereu imi aduce un zambet pe buze,imi place cum ma strange in brate, de parca nu mi-ar mai da drumul, imi place felul in care imi vorbeste, in care ma alinta, imi place ca m-a facut sa-l iubesc. Intr-un cuvant imi place TOT!