| OtipaOarecare a întrebat:

Va rog, e urgent!

Recent am avut o intalnire in patru. Eu cu
o prietena si cu iubitii nostri. Nu am stat mereu impreuna, doar ca prietena mea si iubitul meu se uitau intr-una unul la altul, si de cand a vazut-o la intalnire, iubitul meu ma intreaba mereu de ea. La inceput nu prea m-am gandit la asta, doar ca azi intrebarile lui m-au innebunit de cap. straight face

Vreau sa mentionez ca tot recent am aflat ca ei sunt fosti iubiti.
Ce credeti? Oare inca o place? Nu ca nu as avea incredere in el, desi nu suntem de mult impreuna, doar ca nu stiu, am o stare ciudata in mine si mi se pare ca inca mai tine la ea, mai ales acum ca a revazut-o dupa aproape un an.

Voi ce ziceti? Va rog fara sa ma luati la misto.

Va pup :*

Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

Pai, da! Iubitul tau inca o place, sau vrea ceva de la ea daca ti-a pus intrebari si se tot uita la ea. Analizeaza lucrurile mai bine: cine a propus sa va intalniti?

| OtipaOarecare explică (pentru n1445):

Iubitul ei actual a dorit asta, cand ne-am vazut toti patru pe la magazin, iar toti am fost de acord, TCEN. Mersi de ajutor happy Mersi mult de raspunsuri, va sunt recunoascatoare tuturor! :*Cred ca aveti dreptate...

| n1445 a răspuns (pentru OtipaOarecare):

Nu ai pentru ce. Sper ca problema ta sa se rezolve cu bine, chiar daca vor fi cateva lacrimi...

15 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Iubitul tau inca o place si punct. Nu mai fi credula.

| ktyi a răspuns:

Nesimtire din partea lui...

| NnDWtf a răspuns (pentru ktyi):

Esti stupida.
De cand esti nesimtit daca iubesti pe altcineva?
Ratato.

| syd a răspuns:

Nu-l lasa. Are atat de mult bun simt ca o sa crape.

| gingergirl1 a răspuns:

Pff...mai bine ii dai tu papucii inainte sa iti dea el! Nu stiu de tine, dar eu asa as face!;
Sau poate sunt eu mai "exigenta"dar eu sunt mai...geloasa de felul meu si na'! Adica poate el nu a resit sa o uite "de tot", ajuta-l tu sa o uite, fi draguta cu el, cucereste-l(chiar daca e deja al tau...sau nu stiu, fa cum crezi tu mai bine, poarta o discutie cu el..si cu ea

| NnDWtf a răspuns:

Replica lui Vin Diesel: You've just made a big mistake.

| MCG a răspuns:

Da, cred ca inca o place si sentimentele nu se uita asa deodata! Eu nu mi-am uitat fosta de acum 4 ani...

| n1445 a răspuns (pentru MCG):

WooW! Se pare ca mai sunt si baieti care chiar iubesc happy

| MCG a răspuns (pentru n1445):

Nu vrei sa-mi asculti povestea...:-

| n1445 a răspuns (pentru MCG):

Ai nevoie sa vorbesti cu cineva, asa-i? happy Ba da, chiar vreau!

| 7639781254 a răspuns:

Si de-asta nu sunt de acord cu intalnirile in 4 intre cupluri.

| Lovee18 a răspuns:

Eu cred ca el inca o mai place.

| Alyxutza001 a răspuns:

:* Draga mea nu te ia nimeni la misto stai linistita, dar vreau sa iti spun ca daca se uita tot timpul unul la altul si pe deasupra au mai fost si fosti iubiti cu siguranta el inca mai simte ceva pentru ea, sunt sigura de asta deci cel mai bine ar fi sa o lasi balta ca apoi o sa te doara cand o sa ajungi sa il iubesti. Bafta :*