| DeliaCute a întrebat:

Buna tpu.Va cer ajutorul intr-o privinta.E vorba despre un coleg de clasa. Tot anul trecut m-a placut. Spre deosebire de el,eu nu tineam la el si mintea imi statea la altcineva.El era insistent. La scoala nu zicea nimic despre asta, ca sa nu ne observe ceilalti, dar pe Facebook spunea ca nu poate trai fara mine si ca e singura fata pe care o iubeste desi pe restul le-a placut.Suferea,se taia pentru mine.Vazand ca eu tot il refuz si in timp ce el plangea eu radeam cu altul, a renuntat si ne-am indepartat. Dupa un timp i-am dat mesaj si i-am zis ca vreau sa incerc ceva cu el insa el a refuzat(asta in vacanta, am zis direct desi nu vorbisem de mult).Bun. A inceput scoala si a inceput sa se apropie de mine.La inceput era rece desi eu incercam sa ma comport frumos cu el.Era respingator si chiar se lua de mine uneori.Insa de la un timp a inceput sa se comporte frumos cu mine.Ma tot ia de mana,ma tot baga in seama,sta pe langa mine,vrea sa stam in excursie impreuna, imi zambeste, si chiar la adevar si provocare m-a provocat sa il pup si l-am pupat si mi-a zambit.Ma ia in brate, ma atinge, se comporta putin diferit fata de cum face cu altele.Credeti ca am vreo sansa la el si sa imi repar greseala de anul trecut? Fundaaa :333

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai mai multe sanse, dar daca zici ca se taie si chestii de genul, nu iti recomand. Serios, gandeste-te cum va fi viata ta langa el, bine ca relatiile astea nu rezista, dar daca omul se arunca de pe bloc daca te desparti de el? Daca va deveni gelos ca tu esti acasa la tine si el se taie ca sa iti demonstreze una alta? Te-ai gandit la toate astea? Daca vrei sa te bagi in ceva, gandeste-te bine in ce te bagi. Bafta. Ne tii la curent.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-l pe el, nu pe noi, pentru ca nu avem de unde stii!

| BeautifulSunflower a răspuns:

Dupa mine, baiatul acela inca te place si vrea sa fie cu tine. Fa si tu cum face el, atingeri subtile, provocari, etc, etc, pana la urma o sa vedeti cum evolueaza relatia.